forumnju z rachunkiemusługiZmieniająca się treść wiadomości SMS

Zmieniająca się treść wiadomości SMS

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-22 13:31)

Jak w temacie, gdy wysyłam dłuższe sms pomiędzy 2 numerami, które należą do mnie to końcówka wiadomości ulega zmianie na jakąś inna treść która była wysyłana np. 2 tygodnie wcześniej.

~nju1234

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-22 17:09)

to jest odpowiedź na post:

Jak w temacie, gdy wysyłam dłuższe sms pomiędzy 2 numerami, które należą do mnie to końcówka wiadomości ulega zmianie na jakąś inna treść która była wysyłana np. 2 tygodnie wcześniej.

</div><div>
</div><div>To wygląda dość poważnie:</div><div>1) wysyłanie wiadomości między własnymi numerami</div><div>2) twierdzenie, ze wiadomości same zmieniają treść</div><div>3) tu raczej nikt nie pomoże, chyba, że jakiś lekarz jest na forum?</div><div>
</div><div>A tak całkiem poważnie: nie zadałeś żadnego pytania, więc na odpowiedź też nie licz...
</div>

~gość1661180970009

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-23 07:50)

to jest odpowiedź na post:

<div>
</div><div>To wygląda dość poważnie:</div><div>1) wysyłanie wiadomości między własnymi numerami</div><div>2) twierdzenie, ze wiadomości same zmieniają treść</div><div>3) tu raczej nikt nie pomoże, chyba, że jakiś lekarz jest na forum?</div><div>
</div><div>A tak całkiem poważnie: nie zadałeś żadnego pytania, więc na odpowiedź też nie licz...
</div>

Masz racje w 3 punkcie . Lekarz to potrzebne dla
<h4>~nju1234 który potrafi fantazjować . To jóż nie pierwszy wpis tego gościa z wymyśloną historią .<strong>
</strong></h4>

~gość1661233828364

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-23 09:55)

Grubo tu macie na tym forum, treść pytania brzmi następująco, Czy istnieje rozwiązanie powyższego problemu?

~nju1234

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-23 14:49)

Nie istnieje, bo nie wiadomo, w czym problem. Napisz:.
1. Napisz, jakie to telefony?
2. Wyłącz autouzupełnianie i powtórz wysyłanie tego sms
3. Sprawdź w obu telefonach ustawienia długich SMS-ów, może nie potrafią dzielić.

Jak poznamy odpowiedzi, będziemy się zastanawiać

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-24 08:22)

to jest odpowiedź na post:

Grubo tu macie na tym forum, treść pytania brzmi następująco, Czy istnieje rozwiązanie powyższego problemu?

Istnieje taka możliwość . Wiadomo że każdy błąd jest w większości przypadków z  winy człowieka.  Postaraj się nie kopiować i wklejać długich wiadomości tylko tylko od początku do końca pisać samemu .

~gość1661322139708

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-24 11:04)

Czyli kolega nju1234 ma kolejny test do przeprowadzenia.
Czekamy na opis efektów prób.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-24 16:37)

to jest odpowiedź na post:

Czyli kolega nju1234 ma kolejny test do przeprowadzenia.
Czekamy na opis efektów prób.
<div>

</div><div>
</div><div>Co ta wypowiedź wniosła do dyskusji? Mniej niż nic...
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1661351719711

 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-24 18:36)

to jest odpowiedź na post:

Co ta wypowiedź wniosła do dyskusji? Mniej niż nic...


Więcej niż Twoja. Na forum była masa gości, którzy domagali sie rozwiązania ich problemów, a proszeni o testy "znikali jak sen jaki złoty".

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmieniająca się treść wiadomości SMS (2022-08-24 21:31)

to jest odpowiedź na post:


Więcej niż Twoja. Na forum była masa gości, którzy domagali sie rozwiązania ich problemów, a proszeni o testy "znikali jak sen jaki złoty".

Była propozycja żeby mogli pisać na forum , tylko zarejestrowani użytkownicy . To wyeliminowało by to ludków robiących zamieszanie na forum . Może komuś pasuje to jak jest.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~car

odpowiedź

Zmieniająca się treść wiadomości SMS | ~nju1234 (22.08.2022, 13:31)

Jak w temacie, gdy wysyłam dłuższe sms pomiędzy 2 numerami, które należą do mnie to końcówka wiadomości ulega zmianie na jakąś inna treść która była wysyłana np. 2 tygodnie wcześniej.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

82 gości i 1 zalogowanych użytkowników