forumnju z rachunkiemusługiiPhone 13 Pro Max brak VoLTE

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE

 

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE (2022-07-01 13:30)

Witam,


Nie działa mi VoLTE w nju mobile w ofercie nju z rachunkiem po prostu w ogóle nie ma opcji włączenia tego. Według konsultanta VoLTE jest domyślnie włączone w nju z rachunkiem,a iPhone 13 Pro Max jest na liście obsługiwanych modeli. W czym problem może być? Czy w tym, że telefon nie był kupiony w Orange?

~danigw

 

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE (2022-07-03 16:15)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


Nie działa mi VoLTE w nju mobile w ofercie nju z rachunkiem po prostu w ogóle nie ma opcji włączenia tego. Według konsultanta VoLTE jest domyślnie włączone w nju z rachunkiem,a iPhone 13 Pro Max jest na liście obsługiwanych modeli. W czym problem może być? Czy w tym, że telefon nie był kupiony w Orange?

Telefon możesz kupić gdziekolwiek i nie ma to żadnego znaczenia . Z tego co piszesz to jedynym problemem (z mojego punktu widzenia ) może być to że telefon nie znajduje się  w zasięgu sieci 4G/LTE

 

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE (2022-07-08 00:42)

to jest odpowiedź na post:

Telefon możesz kupić gdziekolwiek i nie ma to żadnego znaczenia . Z tego co piszesz to jedynym problemem (z mojego punktu widzenia ) może być to że telefon nie znajduje się  w zasięgu sieci 4G/LTE




Jest zasięg LTE

~danigw

 

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE (2022-07-10 14:48)

to jest odpowiedź na post:




Jest zasięg LTE

W takim razie pożycz kartę sim obsługującą VoLTE , włóż do  telefonu  i będziesz wiedział co jest przyczyną . Telefon czy karta sim .

odpowiedź

iPhone 13 Pro Max brak VoLTE | ~danigw (01.07.2022, 13:30)

Witam,


Nie działa mi VoLTE w nju mobile w ofercie nju z rachunkiem po prostu w ogóle nie ma opcji włączenia tego. Według konsultanta VoLTE jest domyślnie włączone w nju z rachunkiem,a iPhone 13 Pro Max jest na liście obsługiwanych modeli. W czym problem może być? Czy w tym, że telefon nie był kupiony w Orange?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników