forumnju z rachunkiemusługiBlokada połączen przychodzacych

Blokada połączen przychodzacych

 

Blokada połączen przychodzacych (2022-04-08 23:09)

czy blokując rozmowy przychodzace w roamingu, odbiorę smsa? Chodzi mi o to aby nikt do mnie dzwonił, ale abym mogła wysłać i odebrac smsa? czy to można rozdzielić? czy to się wyklucza?

 

Blokada połączen przychodzacych (2022-04-09 09:01)

to jest odpowiedź na post:

czy blokując rozmowy przychodzace w roamingu, odbiorę smsa? Chodzi mi o to aby nikt do mnie dzwonił, ale abym mogła wysłać i odebrac smsa? czy to można rozdzielić? czy to się wyklucza?

Przy włączeniu blokady  , Nie odbierzesz  sms_a  i nie wyślesz . Dzięki usłudze roamingu możesz korzystać ze swojego telefonu, gdy jesteś poza granicami Polski.

[edytowane przez keraj o 09:05 w dniu 2022-04-09]
 

Blokada połączen przychodzacych (2022-04-10 07:04)

to jest odpowiedź na post:

czy blokując rozmowy przychodzace w roamingu, odbiorę smsa? Chodzi mi o to aby nikt do mnie dzwonił, ale abym mogła wysłać i odebrac smsa? czy to można rozdzielić? czy to się wyklucza?

  Sorki  , pomyliłem się . Byłem przekonany że chodzi o roaming . W twoim przypadku blokada połączeń nie wpływa na funkcjonowanie wiadomość SMS.

odpowiedź

Blokada połączen przychodzacych | gość1649452185457 (08.04.2022, 23:09)

czy blokując rozmowy przychodzace w roamingu, odbiorę smsa? Chodzi mi o to aby nikt do mnie dzwonił, ale abym mogła wysłać i odebrac smsa? czy to można rozdzielić? czy to się wyklucza?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników