forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy

 

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy (2022-03-03 21:12)

Dzień dobry. Mam pytanie do usługi nju dodatkowy. Mam numer w nju (osoba A) i chcę skorzystać z nju dodatkowy dla osoby B. Ja mam numer zarejestrowany na siebie, a osoba B ma w innej sieci numer na kartę zarejestrowaną na siebie. Chciałbym, żeby osoba B skorzystała z nju dodatkowy z zachowaniem tego samego numeru. Niepokoi mnie jednak informacja "<span >PAMIĘTAJ! Jeśli numer dodatkowy przenosisz z oferty na kartę lub innej sieci, musi on być zarejestrowany na tę samą osobę". Czy to oznacza, że niemożliwe będzie skorzystanie z usługi nju dodatkowy, gdy osoba A i osoba B mają numery zarejestrowane na siebie? Czy informację tę  należy rozumieć inaczej: osoba B będzie musiała zarejestrować na siebie kartę sim z nju dodatkowy, bo poprzednia karta z tym numerem również byłą zarejestrowana na osobę B?<br >

~john

 

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy (2022-03-03 23:21)

Hej :) To oznacza, że osoba B musi przerejestrować numer na dane osoby A u obecnego operatora i dopiero potem złożyć wniosek na przeniesienie tego numeru do nju mobile jako nju dodatkowy za 9 zł. Można też przenieść ten numer do oferty na kartę do nju, ale potem i tak trzeba będzie w Salonie Orange przerejestrować go na Twoje dane i dopiero potem złożyć zamówienie na przeniesienie go z karty do oferty nju dodatkowy. Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy (2022-03-04 10:05)

Każdy przenoszony numer do nju (karta lub abonament ) musi być zarejestrowany na osobę która przenosi numer.

~daneosobowe

 

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy (2022-03-05 08:57)

to jest odpowiedź na post:

Dzień dobry. Mam pytanie do usługi nju dodatkowy. Mam numer w nju (osoba A) i chcę skorzystać z nju dodatkowy dla osoby B. Ja mam numer zarejestrowany na siebie, a osoba B ma w innej sieci numer na kartę zarejestrowaną na siebie. Chciałbym, żeby osoba B skorzystała z nju dodatkowy z zachowaniem tego samego numeru. Niepokoi mnie jednak informacja "PAMIĘTAJ! Jeśli numer dodatkowy przenosisz z oferty na kartę lub innej sieci, musi on być zarejestrowany na tę samą osobę". Czy to oznacza, że niemożliwe będzie skorzystanie z usługi nju dodatkowy, gdy osoba A i osoba B mają numery zarejestrowane na siebie? Czy informację tę  należy rozumieć inaczej: osoba B będzie musiała zarejestrować na siebie kartę sim z nju dodatkowy, bo poprzednia karta z tym numerem również byłą zarejestrowana na osobę B?
<div>

</div><div>
</div><div>Wszystkie numery w duecie czy w trio muszą być zarejestrowane na tą samą osobę.</div><div>Osoba musi przerejestrować numer na osobę A - najlepiej jeszcze u obecnego operatora.</div><div>Potem można go przenieść do nju od razu jako dodatkowy.</div><div>Przerejestrowanie wymaga krótkiej wizyty obu osób w salonie operatora.
</div>

~gość1646466803457

odpowiedź

Przeniesienie numeru z innej sieci do nju dodatkowy | ~john (03.03.2022, 21:12)

Dzień dobry. Mam pytanie do usługi nju dodatkowy. Mam numer w nju (osoba A) i chcę skorzystać z nju dodatkowy dla osoby B. Ja mam numer zarejestrowany na siebie, a osoba B ma w innej sieci numer na kartę zarejestrowaną na siebie. Chciałbym, żeby osoba B skorzystała z nju dodatkowy z zachowaniem tego samego numeru. Niepokoi mnie jednak informacja "<span >PAMIĘTAJ! Jeśli numer dodatkowy przenosisz z oferty na kartę lub innej sieci, musi on być zarejestrowany na tę samą osobę". Czy to oznacza, że niemożliwe będzie skorzystanie z usługi nju dodatkowy, gdy osoba A i osoba B mają numery zarejestrowane na siebie? Czy informację tę  należy rozumieć inaczej: osoba B będzie musiała zarejestrować na siebie kartę sim z nju dodatkowy, bo poprzednia karta z tym numerem również byłą zarejestrowana na osobę B?<br >
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies