forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-03-12 23:16)

to jest odpowiedź na post:

to dlaczego mam zablokowany,wezcie sie za robote pajace




To jest forum użytkowników nju i nikt tu nie ma dostępu do historii Twoich doładowań. Jeżeli Twój numer został zablokowany, skontaktuj się z innego numeru z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 690 610 610. Sprawdzą, co jest przyczyną blokady i ewentualnie ją zdejmą. Blokada jest zakładana nie tylko w przypadku braku doładowań, ale są np. blokady z powodu złamania określonych punktów regulaminu, tzw. fraud.

[edytowane przez pilotka o 23:18 w dniu 2019-03-12]
 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-12-23 15:25)

To jest oszustwo!!! Nigdy nie otrzymałam takich SMSów, ale już wielokrotnie zablokowano mi numer. Telefon w dniach rzekomo wysyłanych smsów również miałam włączony. W simplusie, który mam ponad 10 lat nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~julitta

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-12-25 20:07)

Skoro zablokowano Ci wielokrotnie numer , to z pewnością robisz coś nie tak zgodnie z regulaminem

~gość1577298410124

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-04-03 09:51)

<div>Wążność konta przedłuża się tylko o 93 dni a nie o pół roku.</div><div>
</div>

~rafi

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-04-03 10:06)

Hej :) O 93 dni, jak odpowiadasz na SMS-a utrzymaniowego,  jak doładowujesz, to niezależnie od nominału o 186 dni, czyli pół roku. Pozdrawiam :)

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-07 15:29)

Czy jest sposób na odzyskanie konta po tych 3 dniach czy utrata jest bezpowrotna? 

~jacek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-09 23:20)

Hej :) Po 30 dniach numer jest usuwany z sieci, ale jeżeli nie trafił z powrotem do puli numerów można go odzyskać. Zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610. Pozdrawiam :) 

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-20 09:06)

Wyjątkowy idiotyzm. Ładuję konto kwotą 300 zł, przy taryfie 29 zł/m-c wystarczy na 10 miesięcy, więc po 6 miesiącach debilnie zaprogramowany system żąda ode mnie potwierdzenia, że chcę korzystać z numeru mimo, że codziennie wykonuję kupę rozmów. Czy bęcwał, który to wymyślił nie rozumie, że wystarczy kontrolować w ten sposób NIEAKTYWNE numery?! Zamiast tego tworzy się sztuczny ruch w sieci i zapewne pobiera za SMS-y na 80608 dodatkową kasę. Wstyd i bzdura.
P.S. Domyślam się, że niepochlebne opinie o "usługach" nie ukazują się na forum. To przynajmniej sami sobie to przeczytajcie i może jednak ktoś zlikwiduje ten absurd określany przez infolinię: no, tak jest... (!)

~trurl77

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-20 20:11)

Hej :) SMS pod numer 80608 jest bezpłatny. To jest forum użytkowników nju. Pozdrawiam :)

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-24 13:57)

to jest odpowiedź na post:

To jest promocja i ważność bezterminowa upływa wraz z ogłoszeniem końca tej promocji plus maksymalnie 187 dni.

czyli jednak nie jest takie znów bezterminowe? W Virgin mobilu jest ważność konta na rok, w rodzinie na dwa lata ale tam nie nazywają że konto jest  bezterminowe. Zatem w NJU nazwa jest naduzyta. 

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | pilotka (09.06.2020, 23:20)

Hej :) Po 30 dniach numer jest usuwany z sieci, ale jeżeli nie trafił z powrotem do puli numerów można go odzyskać. Zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników