forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2021-06-14 09:31)

to jest odpowiedź na post:


doładowałem nie tak dawno kartę za 200zł +30zł gratis wg promocji, której nawet nie ma w historii doładowań! nic tam zresztą nie ma, żadnego doładowania w historii, a kartę posiadam przecież nie od wczoraj, a jakieś 4-5 lat i teraz co, chcą zablokować kartę lub nr karty i skasować mi pozostałe środki, jakie mi zostały na karcie 178zł ? posiadam kartę dość długo może nawet 4-5 lat i do tej pory współpraca układała się jasno i rzetelnie czysto, czyli dobrze. ale jeszcze takiego ordynarnie napisanego sms-a o wygaśnięciu ważności numeru nigdy nie otrzymałem, a tu nagle jakieś ograniczenia czasowe? czy kiedykolwiek informowaliście klienta, mnie, o jakimkolwiek okresie ważności karty czy numeru kiedykolwiek? przecież karta i środki są bezterminowe, tak żeście zapewniali od samego początku w ofertach nju na kartę i nigdy nie znalazłem żadnego słowa "czasowa ważność"?! to po prostu nieczysta jakaś zagrywka. ostatni raz jestem waszym klientem!
możecie sobie ukrywać tą wiadomość, jeśli z jakiegoś powodu jakiemuś moderatorkowi się nie spodoba ta opinia, co tym bardziej przeświadczy mnie tylko o decyzji zmiany usługodawcy na inną firmę po skończeniu środków na koncie, a jeśli odważycie się je zablokować czy zagrabić jakimkolwiek sposobem środki na karcie, np blokadą numeru, czy w jakikolwiek inny sposób, wytoczę wam proces!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~artus

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | macc (26.02.2014, 18:35)

Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.
regulamin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 2 zalogowanych użytkowników