profil na forum

nick
stasek
nowicjusz

moje ostatnie

Znikające gigabajty

(2020-10-11 16:03 w wątku Znikające gigabajty)

Zmien dostawcę usług z  NJU na np. Klucz mobile

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Znikające gigabajty

(2020-10-11 16:01 w wątku Znikające gigabajty)

to jest odpowiedź na post:

Dzisiaj wstałem rano z smsem od nju, że mam już 0 internetu. Wczoraj wieczorem sprawdzałem na stronie i miałem 5,5 GB dostępnego jeszcze internetu.  Przez noc na pewno nie zużyłem. Dodam, że za 3 dni kończy się okres rozliczeniowy.
Sprawdzam też programami ile wykorzystuje netu i wychodzi, że wykorzystuje mniej netu przeważnie o jakieś 20%.
Więc pytanie czy nju oszukuje na internecie?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Znikające gigabajty

(2020-10-11 15:57 w wątku Znikające gigabajty)

to jest odpowiedź na post:

Dzisiaj wstałem rano z smsem od nju, że mam już 0 internetu. Wczoraj wieczorem sprawdzałem na stronie i miałem 5,5 GB dostępnego jeszcze internetu.  Przez noc na pewno nie zużyłem. Dodam, że za 3 dni kończy się okres rozliczeniowy.
Sprawdzam też programami ile wykorzystuje netu i wychodzi, że wykorzystuje mniej netu przeważnie o jakieś 20%.
Więc pytanie czy nju oszukuje na internecie?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

(2020-06-24 13:57 w wątku Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu)

to jest odpowiedź na post:

To jest promocja i ważność bezterminowa upływa wraz z ogłoszeniem końca tej promocji plus maksymalnie 187 dni.

czyli jednak nie jest takie znów bezterminowe? W Virgin mobilu jest ważność konta na rok, w rodzinie na dwa lata ale tam nie nazywają że konto jest  bezterminowe. Zatem w NJU nazwa jest naduzyta. 

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Przywrócenie numeru.

(2019-11-16 09:50 w wątku Przywrócenie numeru.)

to jest odpowiedź na post:

Tylko kontakt z BOA. 
Jeśli nie było to dawno bez problemu powinni pomóc.


ALE jak dawno?! kiedy operator likwiduje konto "wieczyste", (nie ważne że jest na nim kwota).
Czyli CO JAKI czas należy je podładowywać nawet gdy nie rozmawiam w tym okresie ? i dlaczego nazywa się ono "wieczyste" skoro wieczyste oznacza na pół roku ?

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób