forumnju na kartęofertaNju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-03-12 23:16)

to jest odpowiedź na post:

to dlaczego mam zablokowany,wezcie sie za robote pajace




To jest forum użytkowników nju i nikt tu nie ma dostępu do historii Twoich doładowań. Jeżeli Twój numer został zablokowany, skontaktuj się z innego numeru z Biurem Obsługi Klienta pod numerem 690 610 610. Sprawdzą, co jest przyczyną blokady i ewentualnie ją zdejmą. Blokada jest zakładana nie tylko w przypadku braku doładowań, ale są np. blokady z powodu złamania określonych punktów regulaminu, tzw. fraud.

[edytowane przez pilotka o 23:18 w dniu 2019-03-12]
 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-12-23 15:25)

To jest oszustwo!!! Nigdy nie otrzymałam takich SMSów, ale już wielokrotnie zablokowano mi numer. Telefon w dniach rzekomo wysyłanych smsów również miałam włączony. W simplusie, który mam ponad 10 lat nigdy mi się taka sytuacja nie zdarzyła!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~julitta

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2019-12-25 20:07)

Skoro zablokowano Ci wielokrotnie numer , to z pewnością robisz coś nie tak zgodnie z regulaminem

~gość1577298410124

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-04-03 09:51)

<div>Wążność konta przedłuża się tylko o 93 dni a nie o pół roku.</div><div>
</div>

~rafi

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-04-03 10:06)

Hej :) O 93 dni, jak odpowiadasz na SMS-a utrzymaniowego,  jak doładowujesz, to niezależnie od nominału o 186 dni, czyli pół roku. Pozdrawiam :)

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-07 15:29)

Czy jest sposób na odzyskanie konta po tych 3 dniach czy utrata jest bezpowrotna? 

~jacek

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-09 23:20)

Hej :) Po 30 dniach numer jest usuwany z sieci, ale jeżeli nie trafił z powrotem do puli numerów można go odzyskać. Zadzwoń z innego numeru do Biura Obsługi Klienta pod numer 690610610. Pozdrawiam :) 

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-20 09:06)

Wyjątkowy idiotyzm. Ładuję konto kwotą 300 zł, przy taryfie 29 zł/m-c wystarczy na 10 miesięcy, więc po 6 miesiącach debilnie zaprogramowany system żąda ode mnie potwierdzenia, że chcę korzystać z numeru mimo, że codziennie wykonuję kupę rozmów. Czy bęcwał, który to wymyślił nie rozumie, że wystarczy kontrolować w ten sposób NIEAKTYWNE numery?! Zamiast tego tworzy się sztuczny ruch w sieci i zapewne pobiera za SMS-y na 80608 dodatkową kasę. Wstyd i bzdura.
P.S. Domyślam się, że niepochlebne opinie o "usługach" nie ukazują się na forum. To przynajmniej sami sobie to przeczytajcie i może jednak ktoś zlikwiduje ten absurd określany przez infolinię: no, tak jest... (!)

~trurl77

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-20 20:11)

Hej :) SMS pod numer 80608 jest bezpłatny. To jest forum użytkowników nju. Pozdrawiam :)

 

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu (2020-06-24 13:57)

to jest odpowiedź na post:

To jest promocja i ważność bezterminowa upływa wraz z ogłoszeniem końca tej promocji plus maksymalnie 187 dni.

czyli jednak nie jest takie znów bezterminowe? W Virgin mobilu jest ważność konta na rok, w rodzinie na dwa lata ale tam nie nazywają że konto jest  bezterminowe. Zatem w NJU nazwa jest naduzyta. 

odpowiedź

Nju mobile na kartę- bezterminowa ważność konta po dowolnym doładowaniu | macc (26.02.2014, 18:35)

Sieć nju mobile wprowadziła bezterminową ważność konta po dowolnym doładowaniu.

Od dziś klienci oferty nju mobile na kartę po doładowaniu konta dowolną kwotą otrzymują na zawsze bezterminową ważność konta na połączenia wychodzące i przychodzące.

Oferta nie jest obciążona dodatkowymi "gwiazdkami", jednak sieć wymaga, by klient co pół roku udowadniał, że nadal korzysta z numeru. Po 187 dniach od doładowania wysyłana jest wiadomość o treści:

Jesli nadal chcesz korzystac z tego numeru telefonu doladuj konto albo wyslij w ciagu 24h SMSa o tresci TAK pod nr 80608. Jesli rezygnujesz z numeru, wyslij NIE

Wystarczy więc raz na pół roku albo potwierdzić dalszą chęć korzystania z numeru darmowym SMS-em, albo doładować konto dowolną kwotą. W przypadku braku odpowiedzi ze strony klienta sieć wyśle po 24 godzinach kolejną wiadomość:

UWAGA za 3dni stracisz swoj numer. By go utrzymac doladuj konto albo wyslij w ciagu 72h SMSa o tresci TAK na 80608. Jesli nie odpowiesz numer zostanie wylaczony.
regulamin
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 1 zalogowanych użytkowników