forumnju na kartęusługiZbyt duże pobieranie pieniędzy z konta

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 08:20)

Mam problem od pewnego czasu środki na koncie znikają szybciej niż kiedyś. Doładowując za 10zł wysyłam z max 25 SMSów i środki przepadają. Co może być przyczyną. Wszystkie usługi mam wyłączone, danych mobilnych nie korzystam

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 12:06)

to jest odpowiedź na post:

Mam problem od pewnego czasu środki na koncie znikają szybciej niż kiedyś. Doładowując za 10zł wysyłam z max 25 SMSów i środki przepadają. Co może być przyczyną. Wszystkie usługi mam wyłączone, danych mobilnych nie korzystam

Przyczyn może być wiele. W pierwszej kolejności zaloguj się na swoje konto (jeśli posiadasz ) i sprawdz w wykazie połączeń co pochłania twoje środki . Mimo że nie korzystasz z danych intenetowych , to może być z jedną z przyczyn . Może to być coś co pracuje bez twojej wiedzy.

 

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta (2021-12-30 13:48)

<div>Jeszcze jedna prawdopodobna przyczyna to wysyłane sms_y z polskimi literami  : ą , ę , ś , ć itp .</div>Jeśli ty wysyłasz jednego sms_a  to system nalicza ich wielokrotność .  Wsłanych zostało 25 i dlatego tak wyszło .

[edytowane przez keraj o 13:49 w dniu 2021-12-30]

odpowiedź

Zbyt duże pobieranie pieniędzy z konta | keraj (30.12.2021, 12:06)

Przyczyn może być wiele. W pierwszej kolejności zaloguj się na swoje konto (jeśli posiadasz ) i sprawdz w wykazie połączeń co pochłania twoje środki . Mimo że nie korzystasz z danych intenetowych , to może być z jedną z przyczyn . Może to być coś co pracuje bez twojej wiedzy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies