forumnju na kartęofertaPrzeniesienie numeru z heyah do nju na kartę

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę

 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-24 12:23)

Cześć, chcę przenieść numer z heyah do nju na kartę, aby mieć możliwość korzystania z usługi "po wieki". Czy to jest możliwe? Na stronie nju widzę tylko możliwość wyboru oferty abonementowej podczas przenoszenia - albo nie ogarniam?

~damian

 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-24 12:35)


<span >Juz znalazlem odpowiedz:
<span >"Hej :) Z menu rozwijanego w lewym górnym rogu wybierasz OFERTA, a następnie Na Kartę. W kolejnym kroku wybierasz usługę, która obniża koszty połączeń np. Wszystko za nie więcej niż 29 zł i klikasz w żółty przycisk KUP STARTER. W kolejnym kroku zaznaczasz chcę przenieść numer do nju.  Dalej już sobie poradzisz :) Pozdrawiam :)
<font color="#00273f"><span >
</font>
<span >[edytowane przez pilotka o 19:03 w dniu 2020-04-15]"
<span >

<span >Sprubuję tego sposobu, pytanie tylko czy jak wybieram oferte za 29, 19 lub 9zl,  to przy kupnie startera wraz z przeniesieniem numeru bede musial ten "pakiet" oplacic? Czy to poprostu takie celowe dzialanie, operatora, aby czlwoiek wykupil pakiet i stad taka dziwna sciezka?

~damian

 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-25 23:10)

Hej :) Jeżeli kupujesz starter z usługą Wszystko za nie więcej niż 29 zł czy Rozmowy bez limitu 19 zł albo dzienną Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,20 zł, to nie masz obowiązku opłacania usługi, po aktywacji  startera możesz je wyłączyć.  Choć osobiście polecam korzystanie z usług obniżających koszty połączeń, ponieważ i tak z góry za nie nie płacisz, tylko normalnie zgodnie z cennikiem, a jak osiągniesz dany limit to reszta połączeń jest realizowana bezpłatnie do końca cyklu usługi. Jeśli chodzi o pakiet 9 GB to wcale nie musisz włączać tej usługi, dopiero po zleceniu aktywacji opłata 9 zł będzie pobrana z konta. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:12 w dniu 2021-10-25]
 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-26 19:03)

To może inaczej,  ja chce przeniesc numer z heyah. Rozumiem, ze jak zloze taki wniosek przez strone internetową to podczas jego skladania wybieram dodatkową uslugę. Mowa tu wlaśnie o 29, 19 lub 9 zl za cos tam. Ja bym chciał tylko z usługą "po wieki".  Ale jeśli dobrze zrozumiałem to, gdy dostane nowy sim od nju, to będę mogł wyłączyć usługi, których nie chce i nie będe musial za nie placic.

~damian

 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-27 00:13)

Hej :) Wiem, że chcesz przenieść numer. Jeśli nie chcesz mieć włączonej usługi to wybierz starter z tym  pakietem 9 GB. Jak go nie włączysz to on się nie aktywuje i nic nie będziesz musiał robić. Będziesz miał tylko promocje Po wieki, która uruchomi się po pierwszym doładowaniu konta. Pozdrawiam :) 

 

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę (2021-10-27 12:26)

O i teraz wszystko jasne, dzięki pilotka!

~damian

odpowiedź

Przeniesienie numeru z heyah do nju na kartę | ~damian (24.10.2021, 12:23)

Cześć, chcę przenieść numer z heyah do nju na kartę, aby mieć możliwość korzystania z usługi "po wieki". Czy to jest możliwe? Na stronie nju widzę tylko możliwość wyboru oferty abonementowej podczas przenoszenia - albo nie ogarniam?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników