forumnju z rachunkiemusługiBrak możliwości zalogowanie się do operatora VOIP

Brak możliwości zalogowanie się do operatora VOIP

 

Brak możliwości zalogowanie się do operatora VOIP (2021-10-25 17:29)

Witam , przeszłem niedawno do sieci NJU do oferty internetowej i mam dość poważny problem.
Korzystam często z telefonii internetowej sieci Easycall Polska i na internecie od NJU nie można się zlaogować w protokole SIP by korzystać z tych usług.
Czy możliwe jest odblokowanie portów by móc korzystać z telefonii intenetowej VOIP SIP ?

~gość1635175766487

 

Brak możliwości zalogowanie się do operatora VOIP (2021-10-25 17:56)

to jest odpowiedź na post:

Witam , przeszłem niedawno do sieci NJU do oferty internetowej i mam dość poważny problem.
Korzystam często z telefonii internetowej sieci Easycall Polska i na internecie od NJU nie można się zlaogować w protokole SIP by korzystać z tych usług.
Czy możliwe jest odblokowanie portów by móc korzystać z telefonii intenetowej VOIP SIP ?

Wejdz : Obsługa-Pomoc techniczna -ustawienia po migracji . Może tam znajdziesz pomoc dla rozwiązania problemu .

odpowiedź

Brak możliwości zalogowanie się do operatora VOIP | ~gość1635175766487 (25.10.2021, 17:29)

Witam , przeszłem niedawno do sieci NJU do oferty internetowej i mam dość poważny problem.
Korzystam często z telefonii internetowej sieci Easycall Polska i na internecie od NJU nie można się zlaogować w protokole SIP by korzystać z tych usług.
Czy możliwe jest odblokowanie portów by móc korzystać z telefonii intenetowej VOIP SIP ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników