forumnju z rachunkiemusługiPrzeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł?

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł?

 

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? (2014-02-20 13:52)

Kończy mi się umowa z siecią t-mobile i zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nju z rachunkiem. Mam następujące pytania:
1. Czy mogę mieć ofertę Nju z rachunkiem z włączoną usługą "do komórkowych za 19 zł" ? (po przeniesieniu numeru z t-mobile, przed t-mobile miałam w orange)
2. Czy pakiet internetowy 700 mb za 7 zł mogę włączyć już na początku okresu rozliczeniowego i korzystać tylko z niego (opłata za internet nie będzie naliczana)?
3. Czy moja wizja oferty:
-nielimitowane rozmowy komórkowe,
-nielimitowane smsy i mmsy,
-plus pakiet internetu 700mb
wyniesie mnie 28 zł + 7 zł czyli 35 zł?

Proszę o odpowiedzi na moje pytania w celu rozwiania wątpliwości.

~madil

 

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? (2014-02-20 17:13)


1. Czy mogę mieć ofertę Nju z rachunkiem z włączoną usługą "do komórkowych za 19 zł" ? (po przeniesieniu numeru z t-mobile, przed t-mobile miałam w orange)

możesz włączyć usługę do komórkowych będąc w nju z rachunkiem

2. Czy pakiet internetowy 700 mb za 7 zł mogę włączyć już na początku okresu rozliczeniowego i korzystać tylko z niego (opłata za internet nie będzie naliczana)?

możesz wykupić pakiet internetowy 700mb  i  internet będzie szedł z pakietu tylko trzeba pamiętać ,że w tym przypadku nie ma lejka po wykorzystaniu 700mb.

3. Czy moja wizja oferty:
-nielimitowane rozmowy komórkowe,
-nielimitowane smsy i mmsy,
-plus pakiet internetu 700mb
wyniesie mnie 28 zł + 7 zł czyli 35 zł

19+9+7=35zł

 

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? (2014-02-26 18:08)

Dziękuję za informację.
Już dokonałam formalności związanych z przejściem do nju z rachunkiem, czekam teraz na Kuriera, który przyniesie przesyłkę wraz z umową. Mam związane z tym następujące pytanie:
od kiedy liczony jest okres wypowiedzenia?
Umowa z obecną siecią kończy mi się 25.03.2014, zamówienie w nju złożyłam 21.02.2014, tryb przeniesienia - "zachowując okres wypowiedzenia". Dziś dostałam informacje, że zamówienie zostało wysłane.
Czy w takim razie w nju będę już począwszy od dnia 26.03.2014? Czy okres wypowiedzenia liczy się od dnia złożenia zamówienia (21.03.) , czy od dnia przyjęcia zamówienia przez nju (25.03.), czy od dnia podpisania przeze mnie umowy z Kurierem (prawdopodobnie jutro, 27.03.)?

Jest to dla mnie ważna kwestia, ponieważ w związku z powyższym nie wiem, czy w nju będę już 26.03 (płynnie po zakończeniu umowy z obecną siecią), czy spóźnię się o 2 dni i okres wypowiedzenia przesunie się, jeśli tak to jak to wygląda?
(czy o kilka dni, czy już o kolejny miesiąc ?)

Proszę o odpowiedzi i z góry dziękuję

~madil

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~dor

 

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? (2014-03-25 13:39)

Też przenosiłem z T-Mobile. T-Mobile postawił swoje warunki. Przeniesienie nie z końcem trwania umowy, ale z końcem rozpoczętego okresu rozliczeniowego. Przedłużyło to przeniesienie o kilkanaście dni. Takie jest prawo buszu. Powodzenia życzę.

 

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? (2014-03-25 16:27)

grunt,że przeniesiesz numer na lepszą ofertę.

odpowiedź

Przeniesienie numeru z T-mobile abonament do Nju z rachunkiem - czy mogę mieć rozmowy na komórki za 19 zł? | ~madil (20.02.2014, 13:52)

Kończy mi się umowa z siecią t-mobile i zastanawiam się nad przeniesieniem numeru do nju z rachunkiem. Mam następujące pytania:
1. Czy mogę mieć ofertę Nju z rachunkiem z włączoną usługą "do komórkowych za 19 zł" ? (po przeniesieniu numeru z t-mobile, przed t-mobile miałam w orange)
2. Czy pakiet internetowy 700 mb za 7 zł mogę włączyć już na początku okresu rozliczeniowego i korzystać tylko z niego (opłata za internet nie będzie naliczana)?
3. Czy moja wizja oferty:
-nielimitowane rozmowy komórkowe,
-nielimitowane smsy i mmsy,
-plus pakiet internetu 700mb
wyniesie mnie 28 zł + 7 zł czyli 35 zł?

Proszę o odpowiedzi na moje pytania w celu rozwiania wątpliwości.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 1 zalogowanych użytkowników