forumnju z rachunkiemofertaBrak połączenia z internetem

Brak połączenia z internetem

 

Brak połączenia z internetem (2021-08-31 10:16)

Czy coś się dzieje z internetem LTE w okolicy Piaseczna?  Od kliku godzin pokazuje mi tylko brak połaczenia z internetem pomimo ze pokazuje mi się ikona LTE na telefonie (zasięg 0 lub 1 kreska) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hansolo

 

Brak połączenia z internetem (2021-08-31 10:42)

Czasami dzieje się coś z siecią . Jednak w pierwszej kolejności dobrze jest sprawdzić swój telefon . Najlepiej zrobić reset telefonu oraz wyjąć i włożyć ponownie kartę sim .  :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Brak połączenia z internetem (2021-08-31 11:08)

to jest odpowiedź na post:

Czasami dzieje się coś z siecią . Jednak w pierwszej kolejności dobrze jest sprawdzić swój telefon . Najlepiej zrobić reset telefonu oraz wyjąć i włożyć ponownie kartę sim .  :)

Telefon był 2 razy resetowany, niestert u kolegi obok jest podobnie, zarówno na Nju jak i  Tmobile brak interneru. Obaj na NJU nawet SMS-a nie możemy wysłać nie mówiąc już o połączeniu telefonicznym i siecią internet.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hansolo

 

Brak połączenia z internetem (2021-08-31 13:31)

W takim przypadku pozostaje tylko zgłosić awarie przez formularz kontaktowy , podając miejsce i czas niedogodności .

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1630409488625

odpowiedź

Brak połączenia z internetem | ~hansolo (31.08.2021, 10:16)

Czy coś się dzieje z internetem LTE w okolicy Piaseczna?  Od kliku godzin pokazuje mi tylko brak połaczenia z internetem pomimo ze pokazuje mi się ikona LTE na telefonie (zasięg 0 lub 1 kreska) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 1 zalogowanych użytkowników