forumnju na kartęusługiZmiana właściciela numeru na kartę - czy to możliwe? Były właściciel się odezwał

Zmiana właściciela numeru na kartę - czy to możliwe? Były właściciel się odezwał

 

Zmiana właściciela numeru na kartę - czy to możliwe? Były właściciel się odezwał (2021-07-22 01:25)

Hej! Czy można przerejestrować numer na kartę na inną osobę?
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Numer ze starterem został kupiony przeze mnie wczoraj i od razu zarejestrowany na mnie na njumobile. Wszystko niby pięknie i działa, ale po instalacji aplikacji Whatsapp na nowym telefonie i weryfikacji numeru przez aplikację okazało się, że ktoś inny miał już ten numer wcześniej na siebie. Odezwała się do mnie poprzednia właścicielka tego numeru, która miała go wykupionego w Orange jako prepaid, nie opłacała go i numer przepadł, a w salonie otrzymała info, że już ten numer nie istnieje. </font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >A tu zonk... bo istnieje. I właśnie go kupiłam w nju. W rozmowie na whatsappie pani bardzo by chciała odzyskać swój numer bo... i tu najlepsze whatapp usunął jej czaty po tym jak ja zarejstrowałam numer na nowym urządzeniu. Chce odkupić ode mnie numer. Czy w takiej sytuacji  przerejestrowanie jest możliwe? Jeśli tak to co trzeba zrobić? Mi na numerze za mocno nie zależy - to miał być zastępczy numer na krótki czas. Czy ktoś orientuje się czy ta pani po zakupie ode mnie numeru w ogóle odzyska dane z whatsappa? Nadmienię, że nie mam dostępu do jej danych i wiadomości z whatsappa - zostały one automatycznie wyczyszczone przez aplikacje.
</font>



odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Zmiana właściciela numeru na kartę - czy to możliwe? Były właściciel się odezwał (2021-07-22 17:26)

Hej :) Tak, numer na kartę można przerejestrować na inną osobę.  Należy udać się w tym celu do Salonu Orange,  muszą być dwie strony: obecny i przyszły właściciel numeru, należy zabrać dowody osobiste i tę kartę SIM i wypełnić formularz przerejestrowania.  Jednak co do odzyskania czatów, to jestem sceptyczna i wątpię by udało się je odzyskać, choć pewności też nie mam. Numer usunięty z sieci wraca po jakimś czasie ponownie do puli numerów i ktoś inny może go zakupić, ponieważ liczba numerów jest ograniczona. Pozdrawiam :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Zmiana właściciela numeru na kartę - czy to możliwe? Były właściciel się odezwał | amarell (22.07.2021, 01:25)

Hej! Czy można przerejestrować numer na kartę na inną osobę?
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >Numer ze starterem został kupiony przeze mnie wczoraj i od razu zarejestrowany na mnie na njumobile. Wszystko niby pięknie i działa, ale po instalacji aplikacji Whatsapp na nowym telefonie i weryfikacji numeru przez aplikację okazało się, że ktoś inny miał już ten numer wcześniej na siebie. Odezwała się do mnie poprzednia właścicielka tego numeru, która miała go wykupionego w Orange jako prepaid, nie opłacała go i numer przepadł, a w salonie otrzymała info, że już ten numer nie istnieje. </font>
<font color="#00273f"><span >
</font>
<font color="#00273f"><span >A tu zonk... bo istnieje. I właśnie go kupiłam w nju. W rozmowie na whatsappie pani bardzo by chciała odzyskać swój numer bo... i tu najlepsze whatapp usunął jej czaty po tym jak ja zarejstrowałam numer na nowym urządzeniu. Chce odkupić ode mnie numer. Czy w takiej sytuacji  przerejestrowanie jest możliwe? Jeśli tak to co trzeba zrobić? Mi na numerze za mocno nie zależy - to miał być zastępczy numer na krótki czas. Czy ktoś orientuje się czy ta pani po zakupie ode mnie numeru w ogóle odzyska dane z whatsappa? Nadmienię, że nie mam dostępu do jej danych i wiadomości z whatsappa - zostały one automatycznie wyczyszczone przez aplikacje.
</font>



wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

22 gości i 0 zalogowanych użytkowników