Roaming w UE

 

Roaming w UE (2021-07-10 12:57)

Uwaga, sprawdzajcie faktury, NJU nie słusznie nalicza opłaty za połączenia w roamingu w UE, mi doliczyli do faktury ponad 25 zł, pewnie znajdzie się więcej takich osób. Na szczęcie po zgłoszeniu przez formularz wszystko zostało załatwione. Na infolinii wciskali mi, że wykonywałem połączenia międzynarodowe, co było bzdurą.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Roaming w UE (2021-07-12 12:17)

"co było bzdurą" - moja szklana kula co prawda w stałym remoncie, ale jeśli dzwoniłeś będąc blisko polskiej granicy (np. bawiąc fizycznie w Czechach) mogłeś połączyć się z BTS-em w Polsce. Wtedy połączenie nie jest w roamingu i na nr zagraniczny jest rozliczane jako międzynarodowe. Jednak jeśli było inaczej, to chyba chwalić operatora za pozytywne załatwianie sprawy. A że 4-litery zawsze z tyłu oraz trzeba być czujny jak pies potrójny  to chyba oczywista oczywistość ;-) 

[edytowane przez stanley99 o 12:20 w dniu 2021-07-12]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Roaming w UE | gość1625914678122 (10.07.2021, 12:57)

Uwaga, sprawdzajcie faktury, NJU nie słusznie nalicza opłaty za połączenia w roamingu w UE, mi doliczyli do faktury ponad 25 zł, pewnie znajdzie się więcej takich osób. Na szczęcie po zgłoszeniu przez formularz wszystko zostało załatwione. Na infolinii wciskali mi, że wykonywałem połączenia międzynarodowe, co było bzdurą.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 1 zalogowanych użytkowników