forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie z Play do Trio

Przeniesienie z Play do Trio

 

Przeniesienie z Play do Trio (2021-06-06 12:59)

Witajcie,
Planuję przenieść 3 numery z Play (abonament) do Nju. 
Dwa z nich są już ?wolne od zobowiązań? natomiast trzeci, który chce mieć jako główny, kończy umowę 20 lipca. 
Mogę prosić o porady jak przenieść te numery do oferty Trio- uwzględniając to żeby trzeci numer był główny? 
Czy mogę przenieść teraz dwa i czekać na trzeci do końca umowy, czy wszystkie hurtem?
Dzięki z góry. 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gertryn

 

Przeniesienie z Play do Trio (2021-06-07 10:33)

Hej :) Można przenieść już teraz, ale się nie opłaca, bo będzie opłata za wszystkie trzy. Co prawda za tymczasowy główny nie ma opłaty, jeśli z niego się nie korzysta, ale pozostałe dwa będą rozliczane zgodnie z usługą, która będzie na głównym. Proponowałabym zatem wstrzymać się i złożyć zamówienie bliżej końca umowy, tuż przed rozpoczęciem okresu rozliczeniowego, w którym się ona kończy. Jeśli teraz przeniesiesz dwa, to potem trzeba rozwiązać umowy, by zmienić numer główny. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Przeniesienie z Play do Trio (2021-06-10 21:28)

<div>Dzięki za pomoc.</div><div>Dopytałem na infolinii i wyszło na to, że może jednak być warto.</div><div>Jako, że mam jeden okres rozliczeniowy który muszę odczekać od złożenia przeniesienia do Nju aż do fizycznego przeniesienia. Okres rozliczeniowy mam do 20, dlatego czas już myśleć o przeniesieniu.</div><div>Problemem jednak może być procedura przeniesienia trzeciego numeru. Na chwile obecną brak możliwości przeniesienia "hurtem" trzech numerów skutkuje tym, że najpierw muszę przenieść dwa w tym główny, który jest "uwiązany do lipca".</div><div>Wg Pani z infolinii po otrzymaniu tymczasowego numeru głównego mogę do niego dołączyć ten trzeci numer.
</div><div>Możesz to potwierdzić?
</div><div>Z drugiej strony ewentualne dodatkowe koszty są mniejsze niż płacenie 180 zł za spóźnienie z przeniesieniem któregokolwiek numeru.
</div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gertryn

 

Przeniesienie z Play do Trio (2021-06-10 21:40)

Hej :) Tak, warto. Przepraszam, ale czas tak goni, że wydawało mi się, że nadal jest maj :)) i z trudem uświadamiam sobie, że już czerwiec się zaczął, a zatem  z zachowaniem okresu rozliczeniowego to jest już dobry czas by złożyć zamówienie. Tak, dopiero w drugim zamówieniu można dołączyć trzeci numer do konta, jednak to kwestia tylko paru dni aż ponownie przyjedzie kurier z umową, a po aktywowaniu tymczasowego głównego można już złożyć zamówienie na trzeci numer. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 21:48 w dniu 2021-06-10]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Przeniesienie z Play do Trio | ~gertryn (06.06.2021, 12:59)

Witajcie,
Planuję przenieść 3 numery z Play (abonament) do Nju. 
Dwa z nich są już ?wolne od zobowiązań? natomiast trzeci, który chce mieć jako główny, kończy umowę 20 lipca. 
Mogę prosić o porady jak przenieść te numery do oferty Trio- uwzględniając to żeby trzeci numer był główny? 
Czy mogę przenieść teraz dwa i czekać na trzeci do końca umowy, czy wszystkie hurtem?
Dzięki z góry. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 3 zalogowanych użytkowników