forumstrona www, moje kontostronazgubiona lub skradziona karta.

zgubiona lub skradziona karta.

 

zgubiona lub skradziona karta. (2021-03-31 19:39)

Ja nie wiem kto projektował ten system, ale ktoś albo nie pomyślał, albo jest zwykłym debilem. Mianowicie, aby pobrać formularz do zgloszenia zgubionej karty, trzeba byc zalogowanym. Ok. Ale uwaga. Zeby sie zalogowac trzeba odebrac sms-a z kodem weryfikacyjnym. I jak ja mam do cholery odebrać sms-a jak nie mam karty SIM?! Mógłby ktos pomóc i podesłać mi ten formularz albo coś? 
Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~kub1x

 

zgubiona lub skradziona karta. (2021-03-31 20:15)

Hej :) Z pewnością ta opcja nie jest dla osób, które zgubiły kartę i chcą teraz zarejestrować konto, tylko dla osób, które przed zgubieniem je założyły i teraz mogą się zalogować i bez smsa zlecić przez formularz wysyłkę duplikatu karty. Jeśli nie założyłeś wcześniej konta pozostaje pożyczyć telefon od kolegi i zadzwonić do BOK pod numer 690610610. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

zgubiona lub skradziona karta. | ~kub1x (31.03.2021, 19:39)

Ja nie wiem kto projektował ten system, ale ktoś albo nie pomyślał, albo jest zwykłym debilem. Mianowicie, aby pobrać formularz do zgloszenia zgubionej karty, trzeba byc zalogowanym. Ok. Ale uwaga. Zeby sie zalogowac trzeba odebrac sms-a z kodem weryfikacyjnym. I jak ja mam do cholery odebrać sms-a jak nie mam karty SIM?! Mógłby ktos pomóc i podesłać mi ten formularz albo coś? 
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 2 zalogowanych użytkowników