Numer tymczasowy

 

Numer tymczasowy (2021-03-13 09:15)

Witam, dzisiaj przeszedłem z Play do Nju, 
Play wyłączyło o północy mój numer na swojej karcie, włożyłem kartę SIM z Nju do telefonu ale nadal mam aktywny numer tymczasowy,  
Ktoś się orientuje dlaczego Nju nie zmieniło numeru na nowej karcie? Trzeba czekać?

~daniel

 

Numer tymczasowy (2021-03-13 09:31)

Hej :) Na pewno to na dziś wyznaczona była data przeniesienia numeru? Zwykle przenoszony jest po północy, choć operator zastrzega maksymalnie 24 godziny. Zrestartuj telefon, jak to nie pomoże dzwoń do BOK. Pozdrawiam :) 

 

Numer tymczasowy (2021-03-13 09:34)

Tak, na dzisiaj, 
Play już kartę SIM wyłączył. 
Numer tymczasowy nadal aktywny. Poczekam jeszcze trochę i dzwonię na BOK.

~daniel

 

Numer tymczasowy (2021-03-13 12:41)

Ok, to daj znać jak się sprawa zakończyła.

 

Numer tymczasowy (2021-03-13 18:37)

Odpowiedź z BOK: <span style="font-size:11.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language:PL;mso-bidi-language:AR-SA">W takim razie polecałabym poczekać - w zamówieniu wyrażała Pani zgodę na czas niedostępności numeru nie dłuższy niż 24 godziny. Być może pojawiły się problemy z przeniesieniem i potrwa ono nieco dłużej. 
<span style="font-size:11.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language:PL;mso-bidi-language:AR-SA">

<span style="font-size:11.0pt;font-family:"Arial",sans-serif; mso-fareast-font-family:"Times New Roman";mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-ansi-language:PL;mso-fareast-language:PL;mso-bidi-language:AR-SA">No więc zobaczymy jutro, ale słabo to widzę.

~daniel

 

Numer tymczasowy (2021-03-15 07:30)

No więc tak: trzeci dzień jestem bez swojego numeru telefonu. Wczoraj złożyłem reklamację przez BOK. Super początek współpracy.

~daniel

odpowiedź

Numer tymczasowy | pilotka (13.03.2021, 12:41)

Ok, to daj znać jak się sprawa zakończyła.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

90 gości i 0 zalogowanych użytkowników