forumnju z rachunkiemofertaAbonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem?

Abonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem?

 

Abonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem? (2021-02-25 08:34)

Hej, jestem tu na forum całkiem "nju", podobnie jak w samym Nju :)
<div>Od kilku dni jestem posiadaczką abonamentu za 29 zł. I niby wszystko rozumiem, fajna oferta, cieszę się że przeszłam z innej sieci. Ale jedna rzecz mnie nurtuje - mam już coś z 7 zł opłat, za smsy, połączenia i Internet wykonane w tym czasie, a co będzie jak dobiję do tych abonamentowych 29 zł?  Nie będę mogła już dzwonić, smsować ani korzystać z neta? Bo wszędzie czytam, że rachunek nie będzie wyższy niż to 29 zł (nie korzystam z roamingu, smsów ani połączeń premium etc.)</div><div>Bardzo będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tej kwestii. Łopatologicznie. Tak, żebym raz a dobrze zrozumiała :)</div><div>
</div><div>Dziękuję i pozdrawiam
</div>

 

Abonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem? (2021-02-25 10:00)

Hej :) Jak dojdziesz do limitu 29 zł, reszta połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów będzie realizowana bezpłatnie, a transmisja danych realizowana w ramach pakietu 10 GB. Nawet jak wykorzystasz cały pakiet, to dalszych opłat nie będzie, bo włączy się tzw. lejek, czyli ograniczenie prędkości transmisji danych. Pozdrawiam :) 

 

Abonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem? (2021-02-25 15:14)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Jak dojdziesz do limitu 29 zł, reszta połączeń głosowych, SMS-ów, MMS-ów będzie realizowana bezpłatnie, a transmisja danych realizowana w ramach pakietu 10 GB. Nawet jak wykorzystasz cały pakiet, to dalszych opłat nie będzie, bo włączy się tzw. lejek, czyli ograniczenie prędkości transmisji danych. Pozdrawiam :) 

</div><div>
</div><div>I to jest klarowna, zrozumiała dla mnie odpowiedź ) Bardzo Ci dziękuję :)
</div>

[edytowane przez alyssa o 15:14 w dniu 2021-02-25]

odpowiedź

Abonament za 29 zł, naliczane opłaty a co potem? | alyssa (25.02.2021, 08:34)

Hej, jestem tu na forum całkiem "nju", podobnie jak w samym Nju :)
<div>Od kilku dni jestem posiadaczką abonamentu za 29 zł. I niby wszystko rozumiem, fajna oferta, cieszę się że przeszłam z innej sieci. Ale jedna rzecz mnie nurtuje - mam już coś z 7 zł opłat, za smsy, połączenia i Internet wykonane w tym czasie, a co będzie jak dobiję do tych abonamentowych 29 zł?  Nie będę mogła już dzwonić, smsować ani korzystać z neta? Bo wszędzie czytam, że rachunek nie będzie wyższy niż to 29 zł (nie korzystam z roamingu, smsów ani połączeń premium etc.)</div><div>Bardzo będę wdzięczna za wyjaśnienie mi tej kwestii. Łopatologicznie. Tak, żebym raz a dobrze zrozumiała :)</div><div>
</div><div>Dziękuję i pozdrawiam
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników