forumnju z rachunkiemofertaCyrki z okresem rozliczeniowym

Cyrki z okresem rozliczeniowym

 

Cyrki z okresem rozliczeniowym (2014-01-31 16:48)

Witajcie. Opowiem krotko: przeniosłem nr do nju. Wszystko fajnie poszło, expresowo można żec. Sprawdzam okres rozliczeniowy a tam mi pokazuje że okres rozliczeniowy liczy sie od 6stycznia do 5 lutego. Kurna mać ja dzis 31stycznia przeniosłem nr, dla czego od 6stycznia naliczane są zapłaty skoro pisze w regulaminie że okresy są różnie naliczane nawet od 29 dnia miesiąca... Ogarnijcie się. Zrobcie z tym pożadek!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Cyrki z okresem rozliczeniowym (2014-01-31 17:37)

 Witam, też przeniosłem numer ostatnio i tak samo miałem po aktywacji numeru, tzn.  4 dni do końca okresu rozliczeniowego. :)
Ale nic się nie bój działa to na zasadzie takiej:
Jeżeli do 5 lutego włącznie nie będziesz nigdzie dzwonił ani pisał sms, to nic nie zapłacisz. Saldo wyniesie 0 zł, nie będzie obowiązkowej opłaty 9 zł. :)
A po za tym zauważ plusy, jeżeli aktywujesz sobie dzisiaj czy tam jutro usługę "Do komórkowych 19zł" to będzie ona już aktywna od 6 lutego. :)
Czyli następny rachunek zapłacisz o 10 zł mniejszy jeżeli nie korzystasz z tel. stacjonarnego. 

Podsumowując nie korzystasz z telefonu przez 6 dni - to nic nie płacisz. 
Jeżeli dzwonisz to zapłacisz zgodnie ze stawkami w nju mobile. :)
Ja np. pisałem przez te kilka dni tylko sms, więc zapłaciłem 9 zł. 
Pamiętaj żeby mieć włączoną taryfę NJU BUZZ :) 
Pozdro 

odpowiedź

Cyrki z okresem rozliczeniowym | zdegustowany (31.01.2014, 16:48)

Witajcie. Opowiem krotko: przeniosłem nr do nju. Wszystko fajnie poszło, expresowo można żec. Sprawdzam okres rozliczeniowy a tam mi pokazuje że okres rozliczeniowy liczy sie od 6stycznia do 5 lutego. Kurna mać ja dzis 31stycznia przeniosłem nr, dla czego od 6stycznia naliczane są zapłaty skoro pisze w regulaminie że okresy są różnie naliczane nawet od 29 dnia miesiąca... Ogarnijcie się. Zrobcie z tym pożadek!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników