forumnju z rachunkiemusługi[NJU INTERNETOWY] Prędkość obniżona, pomimo posiadania pakietu danych

[NJU INTERNETOWY] Prędkość obniżona, pomimo posiadania pakietu danych

 

[NJU INTERNETOWY] Prędkość obniżona, pomimo posiadania pakietu danych (2021-01-09 15:17)

Witam! 
Od niecałego miesiąca posiadam ofertę nju internetowy. W ramach promocji aktywowałem 50 GB dla nowych umów. Dziś osiągnąłem wykorzystanie 40 GB (takie wskazanie podał router) i zostało mi nałożone ograniczenie prędkości do 1  Mb/s (dostałem SMSa oraz e-mail o nałożeniu ograniczenia). Na stronie oraz za pomocą SMS pokazuje mi że mam jeszcze około 10 GB z bonusu do wykorzystania (plus oczywiście 40 GB w ramach oferty). Czy istnieje sposób na zdjęcie ogranicznika prędkości?  

 

[NJU INTERNETOWY] Prędkość obniżona, pomimo posiadania pakietu danych (2021-01-09 16:40)

Hej :) Jeżeli masz niezasadnie obniżoną prędkość, to pozostaje wysłanie zgłoszenia do BOK przez formularz kontaktowy.  Od razu załącz zrzut ekranu ze stanem konta i odpowiedzią na SMS-a, sprawdzającego środki w pakiecie. Do czasu rozwiązania problemu przez BOK, spróbuj aktywować pakiet 10 GB, który teraz jest przyznawany bezpłatnie na 30 dni. Powinien zdjąć lejek. Wyślij bezpłatnego SMS-a o treści PAKIET10GB pod 80955. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 16:41 w dniu 2021-01-09]

odpowiedź

[NJU INTERNETOWY] Prędkość obniżona, pomimo posiadania pakietu danych | fwitkowski17 (09.01.2021, 15:17)

Witam! 
Od niecałego miesiąca posiadam ofertę nju internetowy. W ramach promocji aktywowałem 50 GB dla nowych umów. Dziś osiągnąłem wykorzystanie 40 GB (takie wskazanie podał router) i zostało mi nałożone ograniczenie prędkości do 1  Mb/s (dostałem SMSa oraz e-mail o nałożeniu ograniczenia). Na stronie oraz za pomocą SMS pokazuje mi że mam jeszcze około 10 GB z bonusu do wykorzystania (plus oczywiście 40 GB w ramach oferty). Czy istnieje sposób na zdjęcie ogranicznika prędkości?  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies