forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru z Orange - umowa na czas nieokreślony

Przeniesienie numeru z Orange - umowa na czas nieokreślony

 

Przeniesienie numeru z Orange - umowa na czas nieokreślony (2021-01-04 15:43)

<div>Witam, mam w Orange umowę na czas nieokreślony; okres rozliczeniowy od 06-tego każdego miesiąca;
</div><div>chciałbym przenieść do nju 4 numery (2 duety). Jak czytałem na stronie www  i w innych wątkach zlecenie przeniesienia numeru jest tożsame z wypowiedzeniem umowy w Orange. <span ></div><div>Pytania:
</div><div>1. ile minimalnie dni przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego powinienem to zrobić żeby uniknąć problemów? Czy dla okresu zaczynającego się 06 lutego wystarczy jeśli zrobię do 01 lutego (5 dni roboczych)  ?
</div><div>2. Rozumiem że opcją trybu rozwiązanie umowy z Orange powinno być "zgodnie z okresem wypowiedzenia Umowy u Dawcy", wtedy umowa wygasa 05 marca</div><div>Czy można wpisać konkretną datę np. 01 marca (zakładam że zapłacę i tak za cały ostatni okres rozliczeniowy)<span >
</div>

 

Przeniesienie numeru z Orange - umowa na czas nieokreślony (2021-01-07 14:50)

Hej :) Skoro umowa jest na czas nieokreślony to dwa zamówienia należy złożyć przed 06-dniem miesiąca i tak numery zostaną przeniesione w ostatnim dniu okresu, a którym złożyłeś dyspozycję, oczywiście po podpisaniu dokumentów. Czyli jakbyś złożył dzisiaj to na 05.02.2021.  Nie ma potrzeby składania na ostatnią chwilę, bo jak kurier do Ciebie nie dotrze, to wtedy zostaniesz przeniesiony dopiero na 05 marca. Innych trybów nie ma przy przeniesieniu z Orange do nju, bo o dacie stanowi regulamin, a nie wpisanie jej przez Klienta. To jest migracja, a nie przeniesienie od innego operatora. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Przeniesienie numeru z Orange - umowa na czas nieokreślony | krix (04.01.2021, 15:43)

<div>Witam, mam w Orange umowę na czas nieokreślony; okres rozliczeniowy od 06-tego każdego miesiąca;
</div><div>chciałbym przenieść do nju 4 numery (2 duety). Jak czytałem na stronie www  i w innych wątkach zlecenie przeniesienia numeru jest tożsame z wypowiedzeniem umowy w Orange. <span ></div><div>Pytania:
</div><div>1. ile minimalnie dni przed rozpoczęciem ostatniego okresu rozliczeniowego powinienem to zrobić żeby uniknąć problemów? Czy dla okresu zaczynającego się 06 lutego wystarczy jeśli zrobię do 01 lutego (5 dni roboczych)  ?
</div><div>2. Rozumiem że opcją trybu rozwiązanie umowy z Orange powinno być "zgodnie z okresem wypowiedzenia Umowy u Dawcy", wtedy umowa wygasa 05 marca</div><div>Czy można wpisać konkretną datę np. 01 marca (zakładam że zapłacę i tak za cały ostatni okres rozliczeniowy)<span >
</div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników