forumnju z rachunkiemofertaNieudane przeniesienie numeru do nju

Nieudane przeniesienie numeru do nju

 

Nieudane przeniesienie numeru do nju (2020-11-24 23:58)

Witam, 


Kończy mi sie umowa z obecnym operatorem za niecalty miesiąc i postanowiłem przenieść sie do nju. Co jesli nie zachowam 30 dniowego okresu wypowiedzenia? Czy jesli zistanie odrzucony wniosek to bede mogl przeniesc numer miesiąc później na podstawie nieudanej umowy z nieudanym przejściem do nju czy potrzebna bedzie nowa umowa, a ta bedzie do rezygnacji? 

~mak02765

 

Nieudane przeniesienie numeru do nju (2020-11-26 00:03)

Hej :) Jeżeli nie zachowasz okresu wypowiedzenia umowy, zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym. operator ma prawo naliczyć dodatkowy abonament.  Sposób postępowania zależy od przyczyny odrzucenia wniosku o przeniesienie, w niektórych przypadkach trzeba podpisać nowe dokumenty i rozwiązać obecną umowę, w innych wystarczy poprawić dane u obecnego operatora lub błędne dane na wniosku. Gdy jest zmieniany tryb wypowiedzenia trzeba wystawić nowe dokumenty, jednak szczegółowe informacje uzyskasz w tej sprawie pod adresem: przechodzedo@njumobile.pl. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Nieudane przeniesienie numeru do nju | ~mak02765 (24.11.2020, 23:58)

Witam, 


Kończy mi sie umowa z obecnym operatorem za niecalty miesiąc i postanowiłem przenieść sie do nju. Co jesli nie zachowam 30 dniowego okresu wypowiedzenia? Czy jesli zistanie odrzucony wniosek to bede mogl przeniesc numer miesiąc później na podstawie nieudanej umowy z nieudanym przejściem do nju czy potrzebna bedzie nowa umowa, a ta bedzie do rezygnacji? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników