forumnju z rachunkiemusługinowy aparat nie odbiera SMS, odbiera na starym aparacie

nowy aparat nie odbiera SMS, odbiera na starym aparacie

 

nowy aparat nie odbiera SMS, odbiera na starym aparacie (2020-11-20 00:26)

Witam, mam taki problem. Zakupiłem nowy aparata telefoniczny (Xiaomi MI 10). Lecz po przełożeniu do niego karty okazało się, że nie mogę na nim odbierać wiadomości SMS i MMS. Z wysyłaniem i połączeniem telefonicznym nie ma problemów. Co ciekawsze ? wiadomości te odbierają się na telefonie z którego wyciągnąłem kartę SIM. Wiadomości odbierane są po podłączeniu się do Internetu (przez wifi). Czy włączone jest jakieś przekierowanie? Czy może ktoś ?sklonował? kartę?<o:p></o:p>

 

nowy aparat nie odbiera SMS, odbiera na starym aparacie (2020-11-20 06:41)

<span style="font-size:12.0pt; font-family:" times="" new="" roman",serif;mso-fareast-font-family:"times="" roman";="" mso-fareast-language:pl"="">Skonfigurowałeś telefon pod ustawienia Nju?
Masz dopuszczoną transmisje danych dla wiadomości?

[edytowane przez jacp11 o 06:42 w dniu 2020-11-20]

odpowiedź

nowy aparat nie odbiera SMS, odbiera na starym aparacie | zondero (20.11.2020, 00:26)

Witam, mam taki problem. Zakupiłem nowy aparata telefoniczny (Xiaomi MI 10). Lecz po przełożeniu do niego karty okazało się, że nie mogę na nim odbierać wiadomości SMS i MMS. Z wysyłaniem i połączeniem telefonicznym nie ma problemów. Co ciekawsze ? wiadomości te odbierają się na telefonie z którego wyciągnąłem kartę SIM. Wiadomości odbierane są po podłączeniu się do Internetu (przez wifi). Czy włączone jest jakieś przekierowanie? Czy może ktoś ?sklonował? kartę?<o:p></o:p>

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

36 gości i 0 zalogowanych użytkowników