forumnju z rachunkiemofertaRozwiązanie umowy co jest grane?

Rozwiązanie umowy co jest grane?

 

Rozwiązanie umowy co jest grane? (2014-01-25 19:00)

Witam


Już ponad tydzień temu wysłałem kartę sim wraz z odstąpieniem o umowy. Wedle prawa przysługiwało mi 10 dni na odstąpienie po podpisaniu jej przy kurierze i tak uczyniłem. Od ponad tygodnia nikt się nie skontaktował ze mną w sprawie odstąpienia, a otrzymałem fakturę do zapłaty. Na necie jest masa podobnych problemów. Co znowu wam zginęło pismo? Oferta dobra a obsługa najgorsza na świecie. Obecnie nie działa mi nawet formularz kontaktowy na stronie. Jak ja się z wami mam kontaktować? Chyba nie przez infolinie za 5zł. Celowe zagranie?

 

Rozwiązanie umowy co jest grane? (2014-02-04 11:10)

wysyłasz tylko odstąpienie od umowy.Kartę było trzeba zostawić sobie.

 

Rozwiązanie umowy co jest grane? (2014-02-04 16:31)

Mam podobny problem tylko mnie Pani z infolinii działu sprzedaży kazała odesłać odstąpienie wraz z kartą SIM- co uczyniłem ponad tydzień temu i cisza.... również nie działa formularz kontaktowy.... Porażka!!!!

 

Rozwiązanie umowy co jest grane? (2014-02-05 22:25)

Wysyłasz z potwierdzeniem nadania i nic więcej nie potrzebujesz !

 

Rozwiązanie umowy co jest grane? (2014-02-07 14:14)

to jest odpowiedź na post:

[...]odesłać odstąpienie wraz z kartą SIM- co uczyniłem ponad tydzień temu i cisza....



I na tym twoja rola się skończyła. A Nju nie musi nic odpisywać.

odpowiedź

Rozwiązanie umowy co jest grane? | cervantes (25.01.2014, 19:00)

Witam


Już ponad tydzień temu wysłałem kartę sim wraz z odstąpieniem o umowy. Wedle prawa przysługiwało mi 10 dni na odstąpienie po podpisaniu jej przy kurierze i tak uczyniłem. Od ponad tygodnia nikt się nie skontaktował ze mną w sprawie odstąpienia, a otrzymałem fakturę do zapłaty. Na necie jest masa podobnych problemów. Co znowu wam zginęło pismo? Oferta dobra a obsługa najgorsza na świecie. Obecnie nie działa mi nawet formularz kontaktowy na stronie. Jak ja się z wami mam kontaktować? Chyba nie przez infolinie za 5zł. Celowe zagranie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników