forumnju z rachunkiemofertaZmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2020-11-08 17:02)

Witam, czy ktoś zna możliwość jak zmienić datę okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca?

Z pewnych względów zależy mi na tej dacie ale nie ma teraz możliwości zmiany u konsultanta.

Czy pozostaje mi jedynie wypowiedzieć umowę i podpisać nową licząc, że system przydzieli akurat ten okres? Będę wdzięczny za wskazówki.

W ogóle zastanawiam się czemu to jest tak wielki problem skoro kiedyś można to było zmienić...

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2020-11-10 15:26)

Hej :) W nju mobile nie ma możliwości zmiany okresu rozliczeniowego. Podpisując umowę pod koniec miesiąca nie masz żadnej pewności, że otrzymasz bill 1-31, dlatego że regulamin mówi, że jeżeli zbyt wielu Klientów jest przypisanych do danego okresu, to otrzymasz kolejny. Jest to podyktowane pewnie względami praktycznymi, łatwiej jest jeżeli Klienci są równomiernie przypisani do poszczególnych cykli bilingowych. Poza tym, że względu na charakter usługi (naliczanie do kwoty limitu) przy zmianie w jednym miesiącu były wystawiane dwie faktury, na co Klienci nie chcieli się zgodzić. Pozdrawiam :) 

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2020-11-13 15:21)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) W nju mobile nie ma możliwości zmiany okresu rozliczeniowego. Podpisując umowę pod koniec miesiąca nie masz żadnej pewności, że otrzymasz bill 1-31, dlatego że regulamin mówi, że jeżeli zbyt wielu Klientów jest przypisanych do danego okresu, to otrzymasz kolejny. Jest to podyktowane pewnie względami praktycznymi, łatwiej jest jeżeli Klienci są równomiernie przypisani do poszczególnych cykli bilingowych. Poza tym, że względu na charakter usługi (naliczanie do kwoty limitu) przy zmianie w jednym miesiącu były wystawiane dwie faktury, na co Klienci nie chcieli się zgodzić. Pozdrawiam :) 




Hej, dzięki za info :) Pozdrawiam

~srolu

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-05-14 17:31)

To jest chyba jedyny minus usług. Mam parę numerów i zdążą się że polecenie zapłaty nie jest zrealizowane tylko dla tego że w dniu wypłaty usiłuje pobrać kasę z pustego konta na dwie godziny przed zasileniem konta. Śmiech na sali. Z powodu odsetek na 1 grosz miałem ciągle niedoplaty przez wiele miesięcy mimo że dalej płaciłem poleceniem zapłaty.. Co za bzdura!

~ralfik

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-05-14 20:47)

to jest odpowiedź na post:

To jest chyba jedyny minus usług. Mam parę numerów i zdążą się że polecenie zapłaty nie jest zrealizowane tylko dla tego że w dniu wypłaty usiłuje pobrać kasę z pustego konta na dwie godziny przed zasileniem konta. Śmiech na sali. Z powodu odsetek na 1 grosz miałem ciągle niedoplaty przez wiele miesięcy mimo że dalej płaciłem poleceniem zapłaty.. Co za bzdura!

</div><div>
</div><div> śmiech na sali to jest, że masz zero na koncie w dniu zapłaty rachunku. Skoro masz polecenie zapłaty to zapewnij środki na ten dzień.
</div>

~gość1684089948561

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-10-19 09:54)

czy ktoś coś wie czy coś się zmieniło od tego czasu?

~srolu

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-10-19 09:54)

a jak to wygląda z nju subskrypcją? jeżeli uruchomię 1 dnia miesiąca to bedzie pobierać co 30 dni czy 1 dnia miesiąca niezaleznie ile dni ma dany miesiąc?

~srolu

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-10-20 17:27)

to jest odpowiedź na post:

czy ktoś coś wie czy coś się zmieniło od tego czasu?

</div><div>
</div><div>Czemu miałoby się cokolwiek zmienić?
</div>

~gość1697815647055

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-10-20 20:25)

to jest odpowiedź na post:

a jak to wygląda z nju subskrypcją? jeżeli uruchomię 1 dnia miesiąca to bedzie pobierać co 30 dni czy 1 dnia miesiąca niezaleznie ile dni ma dany miesiąc?

Jak uruchomisz 1 dnia miesiąca to i tak zacznie działać od dnia jak działał u ciebie w abonamencie  , a te 30 dni to  tylko w nju na karte , A na razie jesteśmy w wątku na abonament .

~gość1697826306961

 

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca (2023-10-21 09:16)

to jest odpowiedź na post:

Jak uruchomisz 1 dnia miesiąca to i tak zacznie działać od dnia jak działał u ciebie w abonamencie  , a te 30 dni to  tylko w nju na karte , A na razie jesteśmy w wątku na abonament .
<div>

</div><div>
</div><div>A gdzie autor wątku pisał, że chodzi mu oferte na kartę???</div><div>Zreszta działa to tak samo w abonamencie jak na karte.
</div>

~gość1697872566228

odpowiedź

Zmiana daty okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca | srolu (08.11.2020, 17:02)

Witam, czy ktoś zna możliwość jak zmienić datę okresu rozliczeniowego na 1 dzień miesiąca?

Z pewnych względów zależy mi na tej dacie ale nie ma teraz możliwości zmiany u konsultanta.

Czy pozostaje mi jedynie wypowiedzieć umowę i podpisać nową licząc, że system przydzieli akurat ten okres? Będę wdzięczny za wskazówki.

W ogóle zastanawiam się czemu to jest tak wielki problem skoro kiedyś można to było zmienić...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników