forumnju z rachunkiemusługiJak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł?

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł?

 

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? (2020-11-01 10:47)

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? Ponieważ nie mam stałego łącza wi-fi, zmuszona jestem dokupować pakiety po 9 GB.  A w informacjach podają, e jak przekroczę 100 to zablokują mi konto. Jak to przeskoczyć?

 

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? (2020-11-02 09:00)

to jest odpowiedź na post:

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? Ponieważ nie mam stałego łącza wi-fi, zmuszona jestem dokupować pakiety po 9 GB.  A w informacjach podają, e jak przekroczę 100 to zablokują mi konto. Jak to przeskoczyć?

W nju mobile w każdej chwili możesz przez internet sprawdzić stan swojego konta, zarówno w ofercie na kartę jak i z rachunkiem.

Wejdź w zakładkę <a href="https://www.njumobile.pl/mojekonto"><strong><font color="#0066cc">moje konto</font></strong> i <strong>zaloguj się</strong>. Jeżeli nie założyłeś jeszcze konta na naszym portalu, zarejestruj się. Po zalogowaniu się wybierz opcję <strong>stan konta</strong>. Tutaj sprawdzisz stan swojego konta w danym okresie rozliczeniowym.

~gość1604304034440

 

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? (2020-11-02 16:20)

Hej :) Nie sprawdzisz na koncie nju mobile, o ile przekroczyłaś kwotę abonamentu. Tam możesz mieć tylko informację, ile aktywowałaś pakietów, a nie usługi dodatkowe, które nie są wliczane w limit. Pakietów możesz w abonamencie aktywować maksymalnie 5, więc to jest zaledwie 45 zł doliczone do rachunku, Jeżeli chodzi o limit należności, to blokada praktycznie przy kwocie 100 zł nie jest zakładana, jak kwota niezbillowanych połączeń jest o wiele wyższa, czyli np. kilkaset zł, to wtedy operator może zablokować połączenia (ale nie musi). Wtedy warunkiem odblokowania jest wpłata kaucji. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 16:25 w dniu 2020-11-02]

odpowiedź

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? | beata111 (01.11.2020, 10:47)

Jak sprawdzić czy przekroczyłam rachunek 100 zł? Ponieważ nie mam stałego łącza wi-fi, zmuszona jestem dokupować pakiety po 9 GB.  A w informacjach podają, e jak przekroczę 100 to zablokują mi konto. Jak to przeskoczyć?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników