Rachunek

 

Rachunek (2020-10-21 15:09)

Obecnie mam lekcje zdalne które mam głównie na aplikacji google meet ale przez jakiś czas miałam problem z wejściem na moje konto gdyż Pan który zakładał konta w naszej szkole przypisał mnie do innej klasy przez co nauczyciele nie mogli wysłać mi zaproszenia do lekcji na google meet. Aby więc uczestniczyć w lekcji koledzy wysyłali mi linki z numerem telefonu przez które mogłam się połączyć i brać udział w lekcjach. Pytając się nawet jeden z nauczycieli powiedział że nie jest to płatny link. Zostałam wprowadzona w błąd i uczestnicząc w taki sposób w lekcjach mam ogromny i nieprawdopodobnie duży rachunek którego nie jestem w stanie spłacić . Tutaj dodaje screeny zdjęcia tych linków które wysyłali mi koledzy by uczestniczyć w lekcjach. 

 

Rachunek (2020-10-21 22:42)

Pan zakładający konto i nauczyciel wprowadzili cię w błąd . Powinni w takim razie uczestniczyć w pokryciu kosztów rachunku . Może to zrobić też szkoła , w koncu pracujesz zdalnie dla dobra dzieci.

~gość1603310179572

 

Rachunek (2020-10-21 23:06)

Hej.  Bardzo to przykre :( Wiem,  że teraz to już za późno, ale zawsze warto weryfikować takie informacje w BOK, bo potem przez wprowadzenie przez kogoś w błąd, Ty zostajesz z wysokim rachunkiem. Może zadzwoń do BOK, by rozłożyli tę płatność na raty. Pozdrawiam. 

odpowiedź

Rachunek | pilotka (21.10.2020, 23:06)

Hej.  Bardzo to przykre :( Wiem,  że teraz to już za późno, ale zawsze warto weryfikować takie informacje w BOK, bo potem przez wprowadzenie przez kogoś w błąd, Ty zostajesz z wysokim rachunkiem. Może zadzwoń do BOK, by rozłożyli tę płatność na raty. Pozdrawiam. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

64 gości i 1 zalogowanych użytkowników