forumnju z rachunkiemofertaCesja internetu mobilnego

Cesja internetu mobilnego

 

Cesja internetu mobilnego (2020-09-21 16:56)

Cześć, użytkuje internet mobilny z nju, który jest zarejestrowany na ojca. Chciałbym przenieść ten numer na moją osobę zachowując przy tym bonusy stażowe. Czy jest to wykonalne?


Chciałbym także przenieść mój numer komorkowy z sieci Orange w taryfie prepaid na nju abonamet 29zl w taki sposób, aby otrzymywać co miesiąc jedną fakturę.  Czy w tej sieci jest to możliwe?

 

Cesja internetu mobilnego (2020-09-21 23:05)

Cześć :) Nie jest możliwe, bo w nju nie ma cesji. Możesz przerejestrować ten numer tylko zlecając jego przeniesienie do oferty na kartę, ale staż w sieci wówczas przepada. Migrację na kartę zlecisz dzwoniąc pod numer *610 (690610610 z numeru w innej sieci). Po migracji na kartę należy udać się wraz z tatą do salonu Orange z dowodami osobistymi i kartą SIM i wypełnić formularz przerejestrowania. Możesz oczywiście przenieść numer z oferty na kartę w Orange do oferty nju na abonament, ale jeżeli chcesz mieć wystawioną jedną fakturę za te dwa numery, po podpisaniu umowy na numer główny i przerejestrowaniu numeru, który był do internetu trzeba wybrać na zamówieniu ofertę nju internet dodatkowy za 19 zł, bo nju internetowy za 29 zł jest zawsze na osobnym koncie. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:41 w dniu 2020-09-21]

odpowiedź

Cesja internetu mobilnego | mediu (21.09.2020, 16:56)

Cześć, użytkuje internet mobilny z nju, który jest zarejestrowany na ojca. Chciałbym przenieść ten numer na moją osobę zachowując przy tym bonusy stażowe. Czy jest to wykonalne?


Chciałbym także przenieść mój numer komorkowy z sieci Orange w taryfie prepaid na nju abonamet 29zl w taki sposób, aby otrzymywać co miesiąc jedną fakturę.  Czy w tej sieci jest to możliwe?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

12 gości i 2 zalogowanych użytkowników