forumnju z rachunkiemusługidodatkowy pakiet 9gb działa tylko do numeru głównego, co zrobić?

dodatkowy pakiet 9gb działa tylko do numeru głównego, co zrobić?

 

dodatkowy pakiet 9gb działa tylko do numeru głównego, co zrobić? (2020-08-14 14:08)

Hej,
mam dwa numery za 29zł. Skończył mi się internet i dokupiłem pakiet 9gb. Pakiet aktywował się, ale internet działa tylko z numerem podstawowym. Przy numerze dodatkowym internet niestety nadal nie działa. Ten pakiet dodatkowy można używać tylko z numerem podstawowym? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam

 

dodatkowy pakiet 9gb działa tylko do numeru głównego, co zrobić? (2020-08-14 15:45)

Cześć :) Pakiet 9 GB działa na obydwu numerach.  Zrestartuj telefon, w którym masz kartę SIM z numerem dodatkowym. Jeśli na dodatkowym nadal będzie ograniczenie prędkości transmisji danych to zadzwoń jeszcze dziś do Biura Obsługi Klienta, bo jutro jest święto i nieczynne. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

dodatkowy pakiet 9gb działa tylko do numeru głównego, co zrobić? | mati1 (14.08.2020, 14:08)

Hej,
mam dwa numery za 29zł. Skończył mi się internet i dokupiłem pakiet 9gb. Pakiet aktywował się, ale internet działa tylko z numerem podstawowym. Przy numerze dodatkowym internet niestety nadal nie działa. Ten pakiet dodatkowy można używać tylko z numerem podstawowym? Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników