forumnju z rachunkiemusługiDlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer????

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer????

 

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? (2020-08-01 00:37)

Dzień dobry.
Mam apel do Forumowiczów. Zacznijcie akcję monitów - dlaczego w NJU Mobile nie możemy mieć usługi jak mają w Orange czyli Orange Extra Numer?????
Czy abonenci NJU są gorszego sortu od abonentów Orange?????
NJU należy do Orange więc nie ma żadnych przeszkód technicznych aby taka sama usługa była dostępna dla abonentów NJU.

 

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? (2020-08-02 03:42)

Nju ma podobną usługe , nazywa się to numer dodatkowy i kosztuje 9 zl  w orsnge natomiast  3 zl .  No i nie jest to na jednej karcie .     :)

~gość1596332534777

 

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? (2020-08-02 21:51)

to jest odpowiedź na post:

Nju ma podobną usługe , nazywa się to numer dodatkowy i kosztuje 9 zl  w orsnge natomiast  3 zl .  No i nie jest to na jednej karcie .     :)


To jest zupełnie inna usługa. Ta oktorej mowię - aktywujesz numer n aokreslony czas na tej samnej karcie SIM.

~gość1596397884390

 

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? (2023-07-09 22:07)

Mnie tez interesuje ta usługa. Czy są jakieś plany jej uruchomienia?

~jarecki

 

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? (2023-07-09 22:25)

to jest odpowiedź na post:


Czy abonenci NJU są gorszego sortu od abonentów Orange?????
<div>

</div><div>
</div><div>Tak
</div>

~gość1688934341066

odpowiedź

Dlaczego w NJU Mobile nie ma takiej usługi jak Orange Extra Numer???? | gość1596235044554 (01.08.2020, 00:37)

Dzień dobry.
Mam apel do Forumowiczów. Zacznijcie akcję monitów - dlaczego w NJU Mobile nie możemy mieć usługi jak mają w Orange czyli Orange Extra Numer?????
Czy abonenci NJU są gorszego sortu od abonentów Orange?????
NJU należy do Orange więc nie ma żadnych przeszkód technicznych aby taka sama usługa była dostępna dla abonentów NJU.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 0 zalogowanych użytkowników