forumnju z rachunkiemusługiBłędne informacje o stanie konta !

Błędne informacje o stanie konta !

 

Błędne informacje o stanie konta ! (2018-07-26 14:53)

Błędne informacje o stanie konta !!! 
<span >Mam do wykorzystanie miesięcznie w roamingu w UE 2,5 GB + 1,23 za dodatkowy numer internetowy czyli razem 3,73 GB i to potwierdzają konsultanci z BOA. Natomiast jak sprawdzam stan konta na stronie lub wysyłając sms o treści ile na numer 8095 to dostaję błędne informacje że mam tylko 2,5 GB do wykorzystania.   
Próbowałem tą sprawę wyjaśnić rok temu podczas wakacji  czyli w 2017 roku, próbuje teraz ale nic się nie daje z tym zrobić a konsultanci odpowiadają regułkami typu:
 sprawa zgłoszona do działu technicznego,
( na rozpatrzenie sprawy czeka się miesiąc)
przykro że nie mogę pomóc, 

itd itp
w czym jeszcze mogę pomóc........






 

Błędne informacje o stanie konta ! (2018-07-26 19:14)

Niestety, występuje błąd systemowy, nie dodaje pakietu dostępnego w roamingu w strefie 1 w ramach usługi nju internet dodatkowy do pakietu w ue w ofercie nju podstawowy. Zamiast dzwonić, wyślij zgłoszenie przez formularz, w ciągu paru dni reklamacyjnie zostanie przyznany pakiet.

odpowiedź

Błędne informacje o stanie konta ! | kamil377 (26.07.2018, 14:53)

Błędne informacje o stanie konta !!! 
<span >Mam do wykorzystanie miesięcznie w roamingu w UE 2,5 GB + 1,23 za dodatkowy numer internetowy czyli razem 3,73 GB i to potwierdzają konsultanci z BOA. Natomiast jak sprawdzam stan konta na stronie lub wysyłając sms o treści ile na numer 8095 to dostaję błędne informacje że mam tylko 2,5 GB do wykorzystania.   
Próbowałem tą sprawę wyjaśnić rok temu podczas wakacji  czyli w 2017 roku, próbuje teraz ale nic się nie daje z tym zrobić a konsultanci odpowiadają regułkami typu:
 sprawa zgłoszona do działu technicznego,
( na rozpatrzenie sprawy czeka się miesiąc)
przykro że nie mogę pomóc, 

itd itp
w czym jeszcze mogę pomóc........






wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników