forumnju z rachunkiemusługiPobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę...

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę...

 

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę... (2020-06-13 15:40)

Witam, doładowałem konto za 29 zł na kartę żeby mieć te darmowe smsy itd itd... po aktywacji i napisaniu smsa na próbę nadal mi pobiera opłaty za wysyłanie smsów, konto mam bezterminowe, usługę 29zł smsy rozmowy internet 10gb aktywną, dlaczego mi dalej pobiera opłaty za użytkowanie skoro włączyłem tą usługę i co miesiąc powinno mi pobierać te 29zł ? proszę wyjaśnienie.... póki co z tych 30 zł pobrało mi za wysłanie smsa parę groszy, mam czekać 24h zanim ta usługa się porządnie aktywni i mi pobierze opłatę za te 29zł ? w STANIE KONTA MAM 
<span >rozmowy do komórkowych i stacjonarnych, SMSy, MMSy i internet 0.00 a mi nadal pobiera WTF?

 

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę... (2020-06-13 18:49)

to jest odpowiedź na post:

Witam, doładowałem konto za 29 zł na kartę żeby mieć te darmowe smsy itd itd... po aktywacji i napisaniu smsa na próbę nadal mi pobiera opłaty za wysyłanie smsów, konto mam bezterminowe, usługę 29zł smsy rozmowy internet 10gb aktywną, dlaczego mi dalej pobiera opłaty za użytkowanie skoro włączyłem tą usługę i co miesiąc powinno mi pobierać te 29zł ? proszę wyjaśnienie.... póki co z tych 30 zł pobrało mi za wysłanie smsa parę groszy, mam czekać 24h zanim ta usługa się porządnie aktywni i mi pobierze opłatę za te 29zł ? w STANIE KONTA MAM 
rozmowy do komórkowych i stacjonarnych, SMSy, MMSy i internet 0.00 a mi nadal pobiera WTF?

Cześć . Skoro tak piszesz to znaczy że nie czytałeś regulaminu , Tam wyraznie jest napisane  pkt  3. Za rozmowy do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych oraz za korzystanie z
internetu w kraju, w każdym cyklu rozliczeniowym (30 dni) naliczane są opłaty do wysokości 29 zł zgodnie z Cennikiem oferty nju na kartę
(zwanym dalej ?Cennikiem?). Mówiąc w prost nie wydasz więcej niż 29 pln jeśli dobijesz do tej sumu . Póżniej nie będą naliczane żadne opłaty  , poza jakimiś specjalnymi sms lub rozmowamy zagranicznymi .

~gość1592066981636

 

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę... (2020-06-13 19:25)

Jest to bardzo podobnie jak w abonamencie ( bez limitu za 29 ) do sumy 29 zl naliczane są wszekiego rodzaju opłaty zgodnie z cennikiem , następnie masz wszystko za 0 (zero ) i korzystasz do woli :)

~gość1592066981636

 

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę... (2020-06-14 07:43)

O uaktywnieniu usługi zostaniesz powiadomiony SMS-em , i od tego momentu usługa jest aktywna . Po przekroczeniu kwoty 29 zł opłaty za połączenia do wszystkich sieci komórkowych i stacjonarnych, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci
<div>komórkowych w kraju i 10GB w kraju, nie będą naliczane do końca Cyklu usługi..</div>Pozdrawiam

odpowiedź

Pobieranie opłat mimo włączonego 29zł na kartę... | artur944444 (13.06.2020, 15:40)

Witam, doładowałem konto za 29 zł na kartę żeby mieć te darmowe smsy itd itd... po aktywacji i napisaniu smsa na próbę nadal mi pobiera opłaty za wysyłanie smsów, konto mam bezterminowe, usługę 29zł smsy rozmowy internet 10gb aktywną, dlaczego mi dalej pobiera opłaty za użytkowanie skoro włączyłem tą usługę i co miesiąc powinno mi pobierać te 29zł ? proszę wyjaśnienie.... póki co z tych 30 zł pobrało mi za wysłanie smsa parę groszy, mam czekać 24h zanim ta usługa się porządnie aktywni i mi pobierze opłatę za te 29zł ? w STANIE KONTA MAM 
<span >rozmowy do komórkowych i stacjonarnych, SMSy, MMSy i internet 0.00 a mi nadal pobiera WTF?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 1 zalogowanych użytkowników