forumnju z rachunkiemusługiNie wszystkie SMSy docierają

Nie wszystkie SMSy docierają

 

Nie wszystkie SMSy docierają (2020-06-01 11:18)

Witam,
mam taki problem jak w temacie. Nie wszystkie SMSy do mnie docierają. Nie bardzo znam też zasadę wg której przychodzą albo nie. Nie dotyczy to też jakiejś puli numerów, bo np pierwsza wiadomość nie przyjdzie, kolejna już tak z tego samego nr.
Telefon to realme 6, z Android 10. 

 

Nie wszystkie SMSy docierają (2020-06-01 21:05)

Hej :) Zresetuj ustawienia sieciowe z pozycji aparatu telefonicznego i jeśli problem nie ustąpi, sprawdź działanie karty SIM w innym telefonie. Jeżeli to nie pomoże, wyślij zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Podaj godzinę i datę, kiedy wiadomość powinna być dostarczona, numer oraz lokalizację, w której się znajdujesz (wraz z podaniem kodu pocztowego). Pozdrawiam :) 

 

Nie wszystkie SMSy docierają (2020-06-03 00:37)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Zresetuj ustawienia sieciowe z pozycji aparatu telefonicznego i jeśli problem nie ustąpi, sprawdź działanie karty SIM w innym telefonie. Jeżeli to nie pomoże, wyślij zgłoszenie do działu technicznego przez formularz kontaktowy. Podaj godzinę i datę, kiedy wiadomość powinna być dostarczona, numer oraz lokalizację, w której się znajdujesz (wraz z podaniem kodu pocztowego). Pozdrawiam :) 


Chodzi o ustawienia MMS i punkty dostępu?
Dzięki za informacje :)

~mateusz310

 

Nie wszystkie SMSy docierają (2020-06-03 08:06)

Cześć :) Nie, sprawdź ustawienia SMS w telefonie i jeżeli są inne zmień na poniższe:
<ul><li>
</li><li>Centrum SMS +48501200777</li><li>Wiadomości wysyłane jako Tekst</li><li>Czas ważności SMS jako Maksimum</li><li>Użyj GPRS ? Nie.</li></ul>
Pozdrawiam :) 
<font color="#00273f">
</font>

[edytowane przez pilotka o 08:10 w dniu 2020-06-03]
 

Nie wszystkie SMSy docierają (2022-07-21 18:08)

Ja z kolei nie mogę wysyłać SMS za granicą. Kompromitacja nju mobile. Trzeba zmienić dostawcę 

 

Nie wszystkie SMSy docierają (2022-07-21 22:54)

to jest odpowiedź na post:

Ja z kolei nie mogę wysyłać SMS za granicą. Kompromitacja nju mobile. Trzeba zmienić dostawcę 

</div><div>
</div><div>Mnie działa. Dostawcę możesz zmienić w każdej chwili. Zwłaszcza, że nju nie wiąże cię umową terminową...
</div>

~gość1658436889020

odpowiedź

Nie wszystkie SMSy docierają | mateusz310 (01.06.2020, 11:18)

Witam,
mam taki problem jak w temacie. Nie wszystkie SMSy do mnie docierają. Nie bardzo znam też zasadę wg której przychodzą albo nie. Nie dotyczy to też jakiejś puli numerów, bo np pierwsza wiadomość nie przyjdzie, kolejna już tak z tego samego nr.
Telefon to realme 6, z Android 10. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 1 zalogowanych użytkowników