forumnju z rachunkiemusługiKonfiguracja APN Internetu i MMS

Konfiguracja APN Internetu i MMS

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-25 15:20)

Ludzie, pomóżcie. Taka podstawowa rzecz jak konfiguracja w  nju to istne piekło. Domyślnie mam ustawione jakieś Orange Internet, w środku APN pusty, nic nie działa. Na stronie ręczna konfiguracja jest napisana... nie wiem dla kogo, na pewno nie dla telefonów. Z tego co pamiętam to APN do internetu miał nazwę Internet Njumobile czy coś takiego. Nie mam pojęcia dlaczego nagle zmieniło mi się na Orange Internet. Czy mógłby ktoś mi napisać co trzeba wpisać ręcznie w APN internetu i MMS? Bo od nju się oczywiście nie dowiem.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-26 19:09)

Dlaczego chcesz konfigurofać telefon ?  zmieniłeś telefon , zmieniłeś sieć ? Nie napisałeś właściwie niec dlaczego to chcesz zrobić. Natomiast w dziale technicznym jest wszystko ładnie opisane , wystarczy tylko zastosowac się do nich i masz sprawe załatwioną. J a stosowałem się do wszystkich zaleceń i telefonik mam dobrze skonfigurowany , System Android.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1587883679976

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-27 21:37)

Nju niestety leje na klienta i brak jest poprawnych ustawień.  Np Redmi Note 8 pro ma sporo innych opcji niż opisane w "poradniku" Chyba nie chce się od kilku lat nikomu odnowić. Wpisywanie tego co opisane nie powoduje poprawnego działania.
np:
<ul ><li >Uwierzytelnianie: normalne</li><li >Pobieranie: automatyczne
nie ma w ustawieniach jak i nie ma 
</li><li >Adres bramki IP:</li><li >Port IP:</li></ul>
<font color="#00273f" face="Verdana, Geneva, sans-serif"><span > a do wpisania ip proxy są możliwe i w prxy jak i w proxy dla mms i w obu przypadkach wpisując nie działa</font>

[edytowane przez tomcio o 22:33 w dniu 2020-04-27]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-27 23:08)

Do nowych telefonów raczrj nie potzeba pomocy technicznej z ustawieniami  , wszystko robi się właściwie automatycznie , tak miałem u siebie , pare kliknięć i gotowe .  :)

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1588021726593

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-28 06:37)

Hej :) Jak czegoś nie ma przy dodawaniu nowego APN-a, to się po prostu pomija. Ważne by było to, co jest podane na stronie w zakładce Obsługa - Pomoc techniczna. Kilka razy konfigurowałam ręcznie i działało bez problemu. Zresztą w większości aparatów telefonicznych wystarczy skorzystać z opcji przywróć ustawienia domyślne, nie trzeba ręcznie konfigurować. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-04-29 13:36)


[edytowane przez qba o 13:41 w dniu 2020-04-29]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-08-09 11:38)

tomas udało ci się skonfigurować mms w 8 pro ? jeśli tak to wrzuć opis. Ja też już piany dostaję przy próbach z instrukcji nju. Jak dotąd a siedzę nad tym już 4-ty dzień nie udało mi się

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~eizo

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-08-15 16:16)

Ustawił ktoś APN dla internetu i mms w nju? Telefon to Xiaomi Redmi 8 Pro z androidem 10. Mnie zaraz szlag trafi. Nie działa żadne z ustawień. Ani automatyczne, ani ze strony ani z żadnego innego miejsce w internecie. Włożyłem simkę z plusa i wszystko automagicznie się ustawiło. Z nju oczywiście nie.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~dziex

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-11-09 18:58)

Problem dotyczy telefonów Xiaomi (np redmi 9)
Otoz. Standardowe ustawienia to ustawienia Orange. Nie da się usunąć a ustawienia njumobile pomimo dodania nie działają.
Czy da się coś z tym zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~silgin

 

Konfiguracja APN Internetu i MMS (2020-11-10 15:56)

Hej :) Sprawdź może ten wątek, zwłaszcza wpis 06.06.2020 godz. 17.37 : https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,267700001,title,brak-internetu-po-aktualizacji-oprogramowania-na-android-10,watek

[edytowane przez pilotka o 16:00 w dniu 2020-11-10]
odpowiedź została zgłoszona do moderacji

odpowiedź

Konfiguracja APN Internetu i MMS | ~eizo (09.08.2020, 11:38)

tomas udało ci się skonfigurować mms w 8 pro ? jeśli tak to wrzuć opis. Ja też już piany dostaję przy próbach z instrukcji nju. Jak dotąd a siedzę nad tym już 4-ty dzień nie udało mi się
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

42 gości i 1 zalogowanych użytkowników