forumnju na kartęofertaNiesłowność operatora

Niesłowność operatora

 

Niesłowność operatora (2020-03-16 11:38)

Zostałem oszukany przez nju, napisałem e-mail, dostałem odpowiedź, że żadnych dodatkowych opłat nie pobrano, gdyż byłem w Polsce, a włączył się roaming. Jak przyszło płacić okazało się inaczej....

~rozczarowany

 

Niesłowność operatora (2020-03-16 14:04)

Sprawdz na fakturze lub na swim koncie za co tak naprawdę zapłaciłeś więcej i ewentualnie reklamuj przez formularz kontaktowy

~gość1584363853637

 

Niesłowność operatora (2020-03-16 15:44)

Jeżeli przebywasz w strefie przygranicznej, telefon może sie przełączyć na siec np. białoruską czy ukraińską (Podlasie, Bieszczady) - wówczas płacisz cięzka kasę. Dlatego trzeba wyłaczyć automatyczny wybór sieci i wyłaczyć roaming (jeżli się nie wybierasz za granicę)

 

Niesłowność operatora (2020-03-16 17:19)

Pisałem do nich i mówili że nic nie naliczyło

~rozczarowany

 

Niesłowność operatora (2020-03-16 22:30)

Nie narzekaj tylko powiedz co masz na fakturze , za co większy rachunek ,  tam jest wszystko wyszczególnione .

~gość1584394209091

 

Niesłowność operatora (2020-03-17 21:08)

<div>Mam wrazenie że to forum jest dla ludzi ,  a raczej dla osób kture nie mogą poradzić sobie z problemem i piszą o sprwach  , które mozna rozwiązać w prost sposub . Natomiast piszą tutaj bo mają jakiś wewnętrzny problrm zamiast załatwiać sprawy u żródła , piszą że ktoś zrobił im krzywde . a tak w rezczywisto ści mają problem sami ze sobą . Prosze spojrzeć co ten gościu  ( lub dzieciak ) wypisuje . Zadnych konkretów tylko same narzekanie .</div>Administratoe nich skasuje ten wątek ,  Bo takich wątków jest od liku .

~gość1584475710229

odpowiedź

Niesłowność operatora | ~rozczarowany (16.03.2020, 11:38)

Zostałem oszukany przez nju, napisałem e-mail, dostałem odpowiedź, że żadnych dodatkowych opłat nie pobrano, gdyż byłem w Polsce, a włączył się roaming. Jak przyszło płacić okazało się inaczej....
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 2 zalogowanych użytkowników