forumnju z rachunkiemofertaCzy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci?

Czy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci?

 

Czy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci? (2020-03-09 13:18)

Mam obecnie do konta dodany numer nju internet dodatkowy. Czy tylko ten numer mogę przenieść do innej sieci? Zostawiając podstawowy numer w nju?

~michał

 

Czy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci? (2020-03-09 13:25)

Cześć :) Tak, jak najbardziej możesz przenieść ten numer do innej sieci, pozostawiając na koncie numer podstawowy. Pozdrawiam :) 

 

Czy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci? (2020-03-09 13:52)

Pytanie tylko po co skoro to numer internet, a nie numer, gdzie mozesz dzwonic. Poza tym takie przeniesienie nie przeniesie umowy na internet, a jedynie ten wirtualny numer +48xxx

~too-nju

odpowiedź

Czy można przenieść numer nju internet dodatkowy do innej sieci? | ~michał (09.03.2020, 13:18)

Mam obecnie do konta dodany numer nju internet dodatkowy. Czy tylko ten numer mogę przenieść do innej sieci? Zostawiając podstawowy numer w nju?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników