forumnju na kartęusługiDrugi numer w nju na internet mobilny?

Drugi numer w nju na internet mobilny?

 

Drugi numer w nju na internet mobilny? (2020-02-15 20:12)

Witam. Mam teraz ofertę w nju za 29 zł rozmowy smsy itd. Chciał bym do tego internet mobilny za 29 zł, co muszę zrobić? Wykupować nową kartę z numerem i za każdym razem jak chce użyć internetu mobilnego zmieniać kartę czy mogę tą ofertę dodać do aktualnego numeru, jeśli tak to jak to zrobić?

 

Drugi numer w nju na internet mobilny? (2020-02-15 23:01)

Regulamin ,ówi tak ,  Dokup dodatkowy pakiet internetu <strong>9 GB za 9 zł</strong>, który jest ważny do końca Twojego okresu rozliczeniowego. Możesz go aktywować, wysyłając SMS o treści AKT na nr 80355 lub w zakładce usługi po zalogowaniu do swojego konta. Usługa "im dłużej, tym lepiej" nie zwiększa liczby GB w pakiecie 9 GB.

~gość1581804109308

 

Drugi numer w nju na internet mobilny? (2020-02-15 23:15)

Hej :) Oczywiście możesz wziąć numer w ofercie nju internetowy, ale on będzie na osobnym koncie i jeżeli nie dysponujesz żadnym innym urządzeniem, trzeba by tę kartę przekładać. Można włączyć pakiet 9 GB, ale on jest w wersji jednorazowej i trzeba ponawiać aktywację co 31 dni. Łatwiej by było, gdyby numer był a abonamencie, wtedy można by było dołączyć numer w ofercie nju internet dodatkowy i powiększyłby pakiet danych na Twoim numerze w ofercie głosowej. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 23:21 w dniu 2020-02-15]

odpowiedź

Drugi numer w nju na internet mobilny? | gość1581793935335 (15.02.2020, 20:12)

Witam. Mam teraz ofertę w nju za 29 zł rozmowy smsy itd. Chciał bym do tego internet mobilny za 29 zł, co muszę zrobić? Wykupować nową kartę z numerem i za każdym razem jak chce użyć internetu mobilnego zmieniać kartę czy mogę tą ofertę dodać do aktualnego numeru, jeśli tak to jak to zrobić?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

304 gości i 0 zalogowanych użytkowników