forumnju z rachunkiemusługiInternet w nju limity

Internet w nju limity

 

Internet w nju limity (2020-01-30 08:42)

Witam  gdzie sprawdzić ile pozostało transferu danych do wykorzystania w ramach nju z Rachunkiem? Mam 10 GB i staż 24 mce czyli jak rozumiem przysługuje mi łącznie 30 GB? Dziś rano otrzymałem taką wiadomość: "Srodki w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju zostaly wyczerpane. oplaty za transmisje danych pobierane sa zgodnie z zasadami naliczania oplat za przesyl danych." co to oznacza w praktyce? 

 

Internet w nju limity (2020-01-30 09:23)

Cześć :) Stan pakietu możesz sprawdzić po zalogowaniu na konto nju mobile w zakładce Stan konta. Ten SMS nie dotyczy jednak pakietu głównego w ramach usługi Bez limitu 29 zł tylko promocyjnego pakietu 1 GB, który otrzymałeś w związku z 1 mln klientów w nju mobile. Oczywiście po wykorzystaniu tego pakietu, korzystasz z pakietu głównego, więc ten SMS wprowadza w błąd. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :) 

 

Internet w nju limity (2020-02-09 00:56)

to jest odpowiedź na post:

Witam  gdzie sprawdzić ile pozostało transferu danych do wykorzystania w ramach nju z Rachunkiem? Mam 10 GB i staż 24 mce czyli jak rozumiem przysługuje mi łącznie 30 GB? Dziś rano otrzymałem taką wiadomość: "Srodki w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju zostaly wyczerpane. oplaty za transmisje danych pobierane sa zgodnie z zasadami naliczania oplat za przesyl danych." co to oznacza w praktyce? 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1581206193806

odpowiedź

Internet w nju limity | sstanislawski (30.01.2020, 08:42)

Witam  gdzie sprawdzić ile pozostało transferu danych do wykorzystania w ramach nju z Rachunkiem? Mam 10 GB i staż 24 mce czyli jak rozumiem przysługuje mi łącznie 30 GB? Dziś rano otrzymałem taką wiadomość: "Srodki w ramach dodatkowego pakietu na transfer danych w kraju zostaly wyczerpane. oplaty za transmisje danych pobierane sa zgodnie z zasadami naliczania oplat za przesyl danych." co to oznacza w praktyce? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników