forumnju z rachunkiemusługiProblem z nr dodatkowym i głównym - limit interentu

Problem z nr dodatkowym i głównym - limit interentu

 

Problem z nr dodatkowym i głównym - limit interentu (2020-01-26 19:31)

Witam, dokupiłem drugi nr do nr głównego i dostałem informacją na sms, że środki na transfer danych zostały wyczerpane i że dalszy przesył danych będzie wiązał się z naliczaniem opłat. Proszę o wyjaśnienie, bo obecnie mam 30 gb limitu i oba nr w danym okresie rozliczeniowym nie przekroczyły nawet 10 gb więc rozumiem, że to pomyłka. Proszę o pomoc.

 

Problem z nr dodatkowym i głównym - limit interentu (2020-01-26 21:25)

Hej :) To jest SMS, który wprowadza w błąd.  Chodzi o wyczerpanie pakietu promocyjnego 1 GB, który otrzymałeś na obydwa numery w związku z 1 milionem klientów w nju mobile. Po wyczerpaniu tego pakietu korzystasz z pakietu głównego bez żadnych opłat. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 21:26 w dniu 2020-01-26]

odpowiedź

Problem z nr dodatkowym i głównym - limit interentu | mac123 (26.01.2020, 19:31)

Witam, dokupiłem drugi nr do nr głównego i dostałem informacją na sms, że środki na transfer danych zostały wyczerpane i że dalszy przesył danych będzie wiązał się z naliczaniem opłat. Proszę o wyjaśnienie, bo obecnie mam 30 gb limitu i oba nr w danym okresie rozliczeniowym nie przekroczyły nawet 10 gb więc rozumiem, że to pomyłka. Proszę o pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

23 gości i 0 zalogowanych użytkowników