forumnju na kartęusługiNie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13

 

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 (2020-01-13 09:49)

Cześć,

Dzisiaj od rana nie mogę połączyć się z Internetem za pomocą sieci komórkowej. Żadne pakiety się nie skończyły, pokazuje dobry zasięg LTE, dzwonić mogę, po prostu nie działa sieć internetowa. 


Wiążę to z tym, że wczoraj wieczorem miałem aktualizację systemu iOS13, ale wszystkie hasła, APN itd. są bez zmian. Restart telefonu nie pomógł. 

Czy ktoś ma podobny problem? A może to coś po stronie operatora?

~qwerty999

 

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 (2020-01-13 11:28)

Okazało się, że po aktualizacji systemu trzeba zmienić "internet" na "internetipv6" wszędzie tam, gdzie wpisuje się nazwy użytkownika, hasła do internetu itd. 
Więc można zamknąć i ew. zostawić, jeżeli ktoś będzie miał podobny problem w przyszłości. :)

~qwerty999

 

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 (2020-01-13 13:26)

Hej :) Tak, po ostatniej aktualizacji zmienia protokół, można skorzystać z opcji przywróć ustawienia domyślne w ustawieniach aparatu telefonicznego, w niektórych przypadkach dodatkowo trzeba po tej operacji włączyć i wyłączyć tryb samolotowy. Pozdrawiam :) 

 

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 (2020-09-07 23:26)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,

Dzisiaj od rana nie mogę połączyć się z Internetem za pomocą sieci komórkowej. Żadne pakiety się nie skończyły, pokazuje dobry zasięg LTE, dzwonić mogę, po prostu nie działa sieć internetowa. 


Wiążę to z tym, że wczoraj wieczorem miałem aktualizację systemu iOS13, ale wszystkie hasła, APN itd. są bez zmian. Restart telefonu nie pomógł. 

Czy ktoś ma podobny problem? A może to coś po stronie operatora?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~sztokholm

 

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 (2021-05-04 04:27)

to jest odpowiedź na post:

Cześć,

Dzisiaj od rana nie mogę połączyć się z Internetem za pomocą sieci komórkowej. Żadne pakiety się nie skończyły, pokazuje dobry zasięg LTE, dzwonić mogę, po prostu nie działa sieć internetowa. 


Wiążę to z tym, że wczoraj wieczorem miałem aktualizację systemu iOS13, ale wszystkie hasła, APN itd. są bez zmian. Restart telefonu nie pomógł. 

Czy ktoś ma podobny problem? A może to coś po stronie operatora?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~hftuvcfhkmvhj

odpowiedź

Nie udało się uaktywnić sieci komórkowej - iPhone XR, aktualizacja iOS 13 | ~qwerty999 (13.01.2020, 09:49)

Cześć,

Dzisiaj od rana nie mogę połączyć się z Internetem za pomocą sieci komórkowej. Żadne pakiety się nie skończyły, pokazuje dobry zasięg LTE, dzwonić mogę, po prostu nie działa sieć internetowa. 


Wiążę to z tym, że wczoraj wieczorem miałem aktualizację systemu iOS13, ale wszystkie hasła, APN itd. są bez zmian. Restart telefonu nie pomógł. 

Czy ktoś ma podobny problem? A może to coś po stronie operatora?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników