forumnju z rachunkiemusługinie działają połączenia wychodzące, pomocy!

nie działają połączenia wychodzące, pomocy!

 

nie działają połączenia wychodzące, pomocy! (2020-01-02 13:20)

Witam,
od wczoraj jestem w nju, przeszedłem z play. Włożyłem wczoraj nową kartę sim do telefonu i działały mi tylko połączenia przychodzące. Później przez jakiś czas działały zarówno połączenia wychodzące jak i przychodzące. Dziś znów pojawił się wczorajszy problem BRAK POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH, nie mogę nawet zadzwonić do obsługi klienta, restart telefonu nie pomaga... Ten sam problem jest przy dwóch przeniesionych numerach telefonów. Próbując wykonać połączenie, dostaję krótkie, szybkie dźwięki zamiast standardowych długich.


Pomocy...

 

nie działają połączenia wychodzące, pomocy! (2020-01-05 15:21)

Aktywowałes kartę zgodnie z opisami?
Zgłaszałeś problem w Biurze Obsługi Klienta? Bo forumowicze niewiele Ci pomogą

odpowiedź

nie działają połączenia wychodzące, pomocy! | maciek333 (02.01.2020, 13:20)

Witam,
od wczoraj jestem w nju, przeszedłem z play. Włożyłem wczoraj nową kartę sim do telefonu i działały mi tylko połączenia przychodzące. Później przez jakiś czas działały zarówno połączenia wychodzące jak i przychodzące. Dziś znów pojawił się wczorajszy problem BRAK POŁĄCZEŃ WYCHODZĄCYCH, nie mogę nawet zadzwonić do obsługi klienta, restart telefonu nie pomaga... Ten sam problem jest przy dwóch przeniesionych numerach telefonów. Próbując wykonać połączenie, dostaję krótkie, szybkie dźwięki zamiast standardowych długich.


Pomocy...

wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników