forumnju z rachunkiemofertaRozmowy na telefony stacjonarne

Rozmowy na telefony stacjonarne

 

Rozmowy na telefony stacjonarne (2020-01-01 19:02)

Dzień dobry!
Jestem w nju od początku. Używam abo 29+9 lecz nie mam w nim darmowych rozmów na telefony stacjonarne. W nowej ofercie za te same pieniądze są już darmowe rozmowy na numery stacjonarne. Czy mam jakąś starą ofertę? W jaki sposób aktywować aktualną ofertę i czy są w niej jeszcze jakieś inne różnice na + lub na  -

 

Rozmowy na telefony stacjonarne (2020-01-02 11:39)

Hej :) Tak, korzystasz z usługi Wszystko komórkowe za 29 zł. Możesz aktywować nową usługę logując się do konta nju mobile. Należy wejść w zakładkę USŁUGI, następnie wybrać Bez limitu 29 zł i kliknąć Aktywuj. Otrzymasz powiadomienie, że spowoduje to wyłączenie usługi Wszystko komórkowe za 29 zł. Zmiana wejdzie w życie od kolejnego cyklu bilingowego. Poza tym, że nie będziesz płacił dodatkowo za stacjonarne +10 zł maksymalnie, nic się nie zmieni :) Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Rozmowy na telefony stacjonarne | T.OMEK (01.01.2020, 19:02)

Dzień dobry!
Jestem w nju od początku. Używam abo 29+9 lecz nie mam w nim darmowych rozmów na telefony stacjonarne. W nowej ofercie za te same pieniądze są już darmowe rozmowy na numery stacjonarne. Czy mam jakąś starą ofertę? W jaki sposób aktywować aktualną ofertę i czy są w niej jeszcze jakieś inne różnice na + lub na  -
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników