forumnju z rachunkiemusługiWypowiedzenie w Nju.

Wypowiedzenie w Nju.

 

Wypowiedzenie w Nju. (2019-12-29 11:08)

Czy w abonamencie koniecznie trzeba wypowiadać umowę, nie wystarczy poczekać nie używając i nie doładowując przez 6 miesięcy? Wtedy umowa według regulaminu przejdzie automatycznie na prepaid?

~adamus

 

Wypowiedzenie w Nju. (2019-12-29 20:19)

Hej :) Dokładnie tak się stanie, przy braku ruchu wychodzącego, po 6 pełnych okresach rozliczeniowych, numer automatycznie zostanie zmigrowany na kartę. Warunkiem jest to, by była włączona usługa "Im dłużej, tym lepiej".  Przez pierwsze trzy pełne okresy rozliczeniowe od podpisania umowy, obowiązuje dociążenie 9 zł, więc ten okres jest wykluczony, ale potem jak najbardziej. Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 23:19 w dniu 2019-12-29]
 

Wypowiedzenie w Nju. (2019-12-30 14:09)

Czyli bez zbędnych formalności mogę się pożegnać po roku używania z operatorem który zaniżył mi faktyczny pakiet danych o 2/3.
Trudno karta pójdzie do kosza.Dzięki za odpowiedz.

~adamus

 

Wypowiedzenie w Nju. (2020-01-01 18:49)

Hm, ciekawa opcja rozstania się z operatorem, nie wiedziałem. Chociaż z drugiej strony chyba niemożliwa, jeśli zależy nam na zachowaniu numeru przy przenoszeniu do innego operatora. 

~abc123

 

Wypowiedzenie w Nju. (2020-01-02 00:00)

to jest odpowiedź na post:

Hm, ciekawa opcja rozstania się z operatorem, nie wiedziałem. Chociaż z drugiej strony chyba niemożliwa, jeśli zależy nam na zachowaniu numeru przy przenoszeniu do innego operatora. 

karta była uzywana do internetu domowego dla mnie numer nie jest istotny.

odpowiedź

Wypowiedzenie w Nju. | ~adamus (29.12.2019, 11:08)

Czy w abonamencie koniecznie trzeba wypowiadać umowę, nie wystarczy poczekać nie używając i nie doładowując przez 6 miesięcy? Wtedy umowa według regulaminu przejdzie automatycznie na prepaid?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników