oferta pytania

 

oferta pytania (2020-01-09 10:04)

Witam. Mam kilka pytań:
1) obserwując kalkulator "policz ile zapłacisz" rozmowy i smsy powiedzmy, że liniowo podwyższają kwotę abonamentu aż do granicy górnego limitu. A jak ma się sytuacja z GB? Dokładnie w parze 29+9 po przekroczeniu 1GB od razu jest osiągnięty limit 29+9 tak to działa czy tylko kalkulator źle to pokazuje?
2) wszystkie zgromadzone środki  oraz paczki internetu z innych ofert na kartę (np.  orange free) przepadają?
3) Po zakończeniu współpracy z nju co dalej? Mogę  wrócić do innych ofert orange na kartę i nie stracić numeru tel.? Tak samo dla wszystkich numerów - przeniosę do nju na abonament 3 nr.?
4) wszystkie dodane "moje" numery będą widoczne w aplikacji i faktura będzie opiewała na sumę wszystkich zobowiązań?

~monso11

 

oferta pytania (2020-01-09 15:16)

Hej :)

1) Limit 29 zł osiągniesz już w momencie pobrania 152. 63 MB - 0.19 zł x 152.63 da nam kwotę 29 zł i w przypadku korzystania z internetu najszybciej osiąga się limit w ten sposób.
2) Wszystko przepada, środki, usługi, bonusy, o czym stanowi regulamin migracji z Orange czy nju na kartę, warto więc wykorzystać przed przeniesieniem. 
3) Tak, jeżeli nie zlecisz wyłączenia numeru, można przenieść go do innego operatora, zmigrować do Orange lub do nju na kartę  z zachowaniem pełnego okresu rozliczeniowego wypowiedzenia umowy. 
4) Tak i nie. Jeżeli będą na wspólnym koncie abonenckim, a w ofertach głosowych można mieć maksymalnie 2 numery + jeden w ofercie internetowej, to można się między nimi przełączać za pomocą Superpin-u  po zalogowaniu na konto nju mobile na stronie (nie w aplikacji) i też faktura będzie wspólna dla wszystkich numerów. Jeżeli weźmiesz trzeci numer w ofercie głosowej, to będzie on na osobnym koncie, otrzymasz drugą fakturę i też trzeba się będzie logować osobno. Pozdrawiam :) 

[edytowane przez pilotka o 15:17 w dniu 2020-01-09]
 

oferta pytania (2020-01-09 20:19)

Dzięki.

~moso11

odpowiedź

oferta pytania | ~monso11 (09.01.2020, 10:04)

Witam. Mam kilka pytań:
1) obserwując kalkulator "policz ile zapłacisz" rozmowy i smsy powiedzmy, że liniowo podwyższają kwotę abonamentu aż do granicy górnego limitu. A jak ma się sytuacja z GB? Dokładnie w parze 29+9 po przekroczeniu 1GB od razu jest osiągnięty limit 29+9 tak to działa czy tylko kalkulator źle to pokazuje?
2) wszystkie zgromadzone środki  oraz paczki internetu z innych ofert na kartę (np.  orange free) przepadają?
3) Po zakończeniu współpracy z nju co dalej? Mogę  wrócić do innych ofert orange na kartę i nie stracić numeru tel.? Tak samo dla wszystkich numerów - przeniosę do nju na abonament 3 nr.?
4) wszystkie dodane "moje" numery będą widoczne w aplikacji i faktura będzie opiewała na sumę wszystkich zobowiązań?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników