forumnju z rachunkiemofertaNju internet dodatkowy NIE DZIAŁA W ROUTERZE

Nju internet dodatkowy NIE DZIAŁA W ROUTERZE

 

Nju internet dodatkowy NIE DZIAŁA W ROUTERZE (2019-11-06 17:14)

Witam, 
podpisałem umowę na kartę nju internet dodatkowy, po otrzymaniu karty usługa miała włączyć się automatycznie i według informacji na stronie/ koncie nju mobile tak się stało. Internetu jednak nie mam. Umieściłem kartę w modemie usb i w routerze i wifi niby jest ale internetu nie ma. Jaka może byc przyczyna? Mam inną kartę z sieci orange i po włożeniu jej do modemu usb działa odrazu a internet jest w całym domu poprzez wifi. Myslalem ze to kwestia zasiegu ale przeciez nju mobile dziala chyba na satelitach orange? Z gory dziekuje za podpowiedzi rozwiazania problemu. Pozdrawiam

 

Nju internet dodatkowy NIE DZIAŁA W ROUTERZE (2019-11-07 23:53)

Hej :) Po przełożeniu tej karty do telefonu internet działa? Pozdrawiam :) 

odpowiedź

Nju internet dodatkowy NIE DZIAŁA W ROUTERZE | gość1573056880930 (06.11.2019, 17:14)

Witam, 
podpisałem umowę na kartę nju internet dodatkowy, po otrzymaniu karty usługa miała włączyć się automatycznie i według informacji na stronie/ koncie nju mobile tak się stało. Internetu jednak nie mam. Umieściłem kartę w modemie usb i w routerze i wifi niby jest ale internetu nie ma. Jaka może byc przyczyna? Mam inną kartę z sieci orange i po włożeniu jej do modemu usb działa odrazu a internet jest w całym domu poprzez wifi. Myslalem ze to kwestia zasiegu ale przeciez nju mobile dziala chyba na satelitach orange? Z gory dziekuje za podpowiedzi rozwiazania problemu. Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników