forumnju na kartęofertazablokowana karta sim

zablokowana karta sim

 

zablokowana karta sim (2019-10-26 16:06)

Dzien dobry. Moja karta sim została zablokowana. Gdy probuje wpisac kod to informacja, ze siec niedostepna, info na telefonie, ze karta sim nie jest zarejestrowana. Przebywam akualnie w Niemczech i nie moge zadzownic z polskiego numeru do BOK, dzowniac z niemieckiego numeru mam brak połączenia. Nie moge sie zalogowac na swoje konto nju, bo system prosi mnie o sms, ktorego nie moge otrzymac, numer jest powiazany z polskim kontem internetowym i nie moge sie na nie zalogowac. Pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wojtek

 

zablokowana karta sim (2019-10-26 22:57)

Dobry wieczór.  Niestety, w tej sytuacji pozostaje jedynie kontakt z Biurem Obsługi Klienta.  Wybierz numer w formacie +48690610610. W przyszłości autoryzację SMS możesz wyłączyć w zabezpieczeniach konta w zakładce mój profil. Pozdrawiam :) 

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

zablokowana karta sim (2019-10-27 13:12)

Próbowałem dzwonic i pisac z niemieckiego i holenderskiego numeru z prefiksem 48 i mam bład polaczenia. Nie planuje wyjazdu do Polski w osttanim czasie. Santander prosi mnie o weryfikacje sms przy kazdej probie logowania.  Czy istnieje jakiś adres email, za pomoca ktorego moge sie skontaktowac z BOK? Próbowalem doladowac konto za pomoca innego banku, ale z racji tego, ze karta sim nie jest aktywna nie mogę dokończyc procesu.  

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~wojtek

 

zablokowana karta sim (2019-10-28 12:59)

Hej :) Niestety nie ma adresu e-mail poza formularzem kontaktowym, z którego nie możesz skorzystać. A nie masz jakiegoś znajomego w Polsce, który zadzwoni w Twoim imieniu? Podaj mu swoje dane i podstawowe informacje dotyczące numeru. Pozdrawiam.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

zablokowana karta sim (2021-04-08 22:27)

to jest odpowiedź na post:

Dzien dobry. Moja karta sim została zablokowana. Gdy probuje wpisac kod to informacja, ze siec niedostepna, info na telefonie, ze karta sim nie jest zarejestrowana. Przebywam akualnie w Niemczech i nie moge zadzownic z polskiego numeru do BOK, dzowniac z niemieckiego numeru mam brak połączenia. Nie moge sie zalogowac na swoje konto nju, bo system prosi mnie o sms, ktorego nie moge otrzymac, numer jest powiazany z polskim kontem internetowym i nie moge sie na nie zalogowac. Pomocy.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1617913627753

odpowiedź

zablokowana karta sim | ~wojtek (27.10.2019, 13:12)

Próbowałem dzwonic i pisac z niemieckiego i holenderskiego numeru z prefiksem 48 i mam bład polaczenia. Nie planuje wyjazdu do Polski w osttanim czasie. Santander prosi mnie o weryfikacje sms przy kazdej probie logowania.  Czy istnieje jakiś adres email, za pomoca ktorego moge sie skontaktowac z BOK? Próbowalem doladowac konto za pomoca innego banku, ale z racji tego, ze karta sim nie jest aktywna nie mogę dokończyc procesu.  
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 0 zalogowanych użytkowników