forumnju z rachunkiemusługiBlokady SMS MO, oraz usług premium

Blokady SMS MO, oraz usług premium

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-20 07:22)

Witam.
Jaka jest różnica w tych dwóch blokadach? Mam zablokowane usługi SMS MO - czyli blokady na sms premium, natomiast usuługi premium mam odblokowane, a definicja w tych usługach mówi że mogę wysyłać i otrzymywać sms premium np z numerów z początkiem 7xxx. Jednak podczas próby wysłania sms, jest on blokowany. Więc jaka jest między tymi usługami różnica, skoro jestem zmuszony zdjąć blokadę SMS MO?
Pozdrawiam. 

~beesmaster

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-21 13:19)

Hej :) Blokada SMS MO jest po prostu częścią składową blokady usług premium. Ta ostatnia obejmuje również wysyłanie MMS-ów specjalnych, otrzymywanie SMS-ów i MMS-ów specjalnych, pol. z numerami 800-801, 700-701 itd. Pozdrawiam :) 

 

Blokady SMS MO, oraz usług premium (2019-10-21 17:47)

to jest odpowiedź na post:

Hej :) Blokada SMS MO jest po prostu częścią składową blokady usług premium. Ta ostatnia obejmuje również wysyłanie MMS-ów specjalnych, otrzymywanie SMS-ów i MMS-ów specjalnych, pol. z numerami 800-801, 700-701 itd. Pozdrawiam :) 


Hej. Dziękuję Ci bardzo. Jestem w nju nowy i zglupialem o co chodzi. Pozdrawiam ????

~beesmaster

odpowiedź

Blokady SMS MO, oraz usług premium | pilotka (21.10.2019, 13:19)

Hej :) Blokada SMS MO jest po prostu częścią składową blokady usług premium. Ta ostatnia obejmuje również wysyłanie MMS-ów specjalnych, otrzymywanie SMS-ów i MMS-ów specjalnych, pol. z numerami 800-801, 700-701 itd. Pozdrawiam :) 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników