forumnju na kartęusługiproblem z usługami

problem z usługami

 

problem z usługami (2019-09-04 21:36)

<div>Dzisiaj dostałem SMSA- że limit transferu danych został wykorzystany. Wykupiłem jakiś czas temu promocje NET 10GB z limitem.</div><div>Dzisiaj chciałem zakupić kolejny pakiet, 9GB ale nie mogę nic zrobić... wyskakuje sms, że numer jest nie poprawny.</div><div>Ponadto nie mogę zarejestrować swojego numeru na stronie. Wyskakuje błąd <small id="register-number--msisdn2" class="error validation-error visible">Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.</small></div>

~sven

 

problem z usługami (2019-09-06 18:02)

Hej :) Jeśli problem nadal występuje, nie pozostaje nic innego jak skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta pod numerem *610 (690610610 z numeru w innej sieci)<span >. Pozdrawiam :) 

odpowiedź

problem z usługami | ~sven (04.09.2019, 21:36)

<div>Dzisiaj dostałem SMSA- że limit transferu danych został wykorzystany. Wykupiłem jakiś czas temu promocje NET 10GB z limitem.</div><div>Dzisiaj chciałem zakupić kolejny pakiet, 9GB ale nie mogę nic zrobić... wyskakuje sms, że numer jest nie poprawny.</div><div>Ponadto nie mogę zarejestrować swojego numeru na stronie. Wyskakuje błąd <small id="register-number--msisdn2" class="error validation-error visible">Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę.</small></div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

16 gości i 0 zalogowanych użytkowników