forumnju z rachunkiemofertaKiedy najlepiej podpisać umowę ?

Kiedy najlepiej podpisać umowę ?

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 09:45)

Cześć Wam


Kończy mi się umowa na Internet Mobilny w jednej porażającej sieci 16.09.2019. Nie będzie mnie cały Wrzesień w domu wracam na początku Sierpnia i chciałbym nie być bez netu.


Czy jeżeli podpiszę umowę teraz na Internet i nie będę używał to będzie pobrana opłata 9 zł ? czy dopiero jak zaktywuje wrzucając ją do routera?

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 12:46)

Hej :) Wracasz w październiku czy tak jak napisałeś dopiero w sierpniu przyszłego roku? :) Jak podpiszesz umowę teraz, to do czasu przeniesienia numeru nie będzie naliczane dociążenie 9 zł, jeśli nie będziesz korzystał  z internetu. Po przeniesieniu dociążenie zacznie obowiązywać. Po trzech pełnych okresach rozliczeniowych zostanie zniesione dzięki aktywnej usłudze "Im dłużej, tym lepiej". Pozdrawiam :)

[edytowane przez pilotka o 12:49 w dniu 2019-08-21]
 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 16:37)

Boże teraz zobaczyłem jaka głupotę napisałem :)) wracam na początku października. Umowę zerwałem - chce poprostu zawrzeć nową. 

~gość1566398266145

 

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? (2019-08-21 22:07)

W przypadku aktywacji nowego numeru dociążenie 9 zł nie obowiązuje tylko przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy, więc jeżeli chcesz uniknąć opłaty zamówienie złożyłabym po powrocie. Wiąże się to jednak z brakiem dostępu do internetu mobilnego przez parę dni. Kurier doręcza zwykle przesyłkę od 2-5 dni roboczych. Po podpisaniu dokumentów nju ma 24 godziny, by aktywować numer. 

odpowiedź

Kiedy najlepiej podpisać umowę ? | pilotka (21.08.2019, 22:07)

W przypadku aktywacji nowego numeru dociążenie 9 zł nie obowiązuje tylko przez pierwszy, niepełny okres rozliczeniowy, więc jeżeli chcesz uniknąć opłaty zamówienie złożyłabym po powrocie. Wiąże się to jednak z brakiem dostępu do internetu mobilnego przez parę dni. Kurier doręcza zwykle przesyłkę od 2-5 dni roboczych. Po podpisaniu dokumentów nju ma 24 godziny, by aktywować numer. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników